Alternatif Site Adreslerimiz:

Salon Takımları Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Salon takımları modelleri , evinizin olmazsa olmazıdır.Ailemizi , misafirlerimizi , arkadaşlarımızı ; bu salonumuzda yer alan takımlar ile ağırlarız.Bu nedenle iki kat özeni , salonda ve oturma odalarında gösteririz.Tabii ki sahip olucağanız salon takımları modelleri , çevrenizden çok  size özel olmalıdır.Bunu unutmayalım.Çünkü en çok zamanı ,yine siz geçireceksiniz.

salon takımları modelleri

Evinizde ki salon takımı , artık emekliye ayrılmayı karar verdiyse ya da yenilenmek istiyorsa , bu isteğine en uygun cevabı vermelisiniz.Zevkinize uygun yeni nesil ,modern veya klasik çizgilere sahip bir salon takımı seçerek , yaşadığınız alandan keyif alabilirsiniz.Evinize hakim , uyumlu bir salon takımı tercih edebilir ya da tamamen zıtlığın olduğu bir kombin yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

salon takımları

Yeni tasarlanan , trend salon takımları modelleri , sahip oldukları ayrıntılar ile ilgileri üzerine topluyor."Şıklık ayrıntıda gizli..." sözü , adeta yeni salon takımlarına hitap ediyor.Yüksek ve ahşap ayaklar , ahşap şerit ve kollar ; metal ayaklar , metal şerit ve kollar bu ayrıntıların bir bölümü diyebiliriz.Ayrıntı dediğimde aklıma geldi.Bunu belirtmeden geçmek istemiyorum.Bu sene deri ve kumaşın bir arada kullanıldığı , muhteşem kıvrımlı modern salon takımları modelleri gözüme çarpıyor.Karar vermeden önce , bu ürünlere de bakmanızı öneririm.Diğer bir ayrıntı ise , salon takımları ile kullabileceğiniz kırlentlerdir.Bu takımlarda ki ufak eksiklikleri , modern tarzda ki kırlent modelleri ile tamamlayabilirsiniz.Böylece salonunuzda, daha da zengin bir görüntü ortaya çıkartacaksınız.

salon takımları modelleri

salon takımları modelleri

Bu sene beğenileri toplayan ve ilgi çeken renklerden bahsedelim.Salon takımları modelleri ile evinizde görebileceğiniz renkler : beyaz , kırmızı , mor , siyah , gri , kapiçino ve kahve tonları olabilir.

Genel olarak salon takımları fiyatlarına göz attım.Karşıma çıkan fiyatlar : 1500 TL ile 4000 TL arası.... Fiyat aralığını belirleyen unsurlar : marka,detaylar , ebat diyebiliriz.

salon takımları

salon oturma grubu

salon takımları modelleri

salon koltuk takımı

salon takımları modelleri

koltuk takımları modelleri

modern salon takımları

salon takımları

 


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon Salon Takımları Modelleri