Alternatif Site Adreslerimiz:

İstikbal Köşe Takımları ve Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Salonlarında eşsiz bir derinlik ve rahatlık arayanlar , köşe takımları ile bu arayışlarına son verebilirler.Oturma grubu modelleri ile ön planda olan , İstikbal ;  köşe takımlarını beğeninize sunuyor.Modern çizgilere sahip İstikbal köşe  takımları , oturma odanızdan keyif almanızı sağlayacak.

İstikbal köşe takımları , birbirinden güzel 8 farklı tasarım ile satışa sunulmakta.Yeni sezon ürünlerden de bir adet ürün mevcut.

Bahsettiğimiz , İstikbal köşe takımları fiyatlarına göz atalım.

Sponsorlu Bağlantılar

istikbal köşe takımları

Dikkatleri üzerine çeken  bu model , Fortin köşe takımıdır. Farklı renk seçenekleri ile satışa sunulmakta.Bir adet köşe takımı , bir adet berjer ve orta sehpa ile takım tamamlanmaktadır.Fortin köşe takımında , deri ve kumaş birlikte kullanılmış.Zerafet , şıklık ve modernlik ; bu birliktelik ile elde edilmiş diyebiliriz.

Ürünün peşin fiyatı : 3214 TL'dir.

istikbal köşe takımları

İstikbal köşe takımları arasında yer bulan bu ürün , Ekol köşe takımıdır.Farklı renk seçenekleri ile karşınıza gelmekte.Yine deri ve kumaş bir arada kullanılmış.Köşe grubu , puf ve bir adet perjerden oluşmakta.1893 TL , bu modelin peşin fiyatıdır.

istikbal köşe takımları fiyatları

Marsilya köşe takımı , sahip olduğu ayrıntılar ile ön plana çıkıyor.Kırlentler , kumaş yapısı ve metal şeritler ; bu ayrıntıları oluşturmakta.Renk seçenekleri , Marsilya köşe takımında da mevcut.Bu tasarıma ait olan puf , orta sehpa olarak düşünülebilir.

Ürün fiyatı : 3159 TL.

köşe takımları

köşe takımları fiyatları

Koyu renk severlere , Montreal köşe takımını önerebiliriz.Unutmadan belirtelim , renk seçenekleri mevcut.Zevkinize uygun, bir tercih yapabilirsiniz.Daha geniş bir köşe takımı arayanlar ,  kolayca eklenen uzatma eki sayesinde bu arayışlarına son verebilirler. Şıklık, ayrıntıda gizli diyerek ; bu ürünü beğeninize sunuyoruz.

3000 TL ile 3500 TL arasında değişen bir fiyat aralığı bulunmakta.

istikbal köşe takımları

Rahatına düşkün olanlar , Grande köşe takımından yana tercihini kullanabilir.Değişen,  kullanım seçenekleri ; size farklı alternatifler sunacak.Deri ve kumaşın , benzersiz buluşmasına bu takım ile şahit olun.

Yatağa dönüşen , Grande köşe takımı ; misafir ağırlayanlara oldukça uygun.3000 TL ile 3500 TL arasında değişen fiyat aralığı ile fonksiyonel bu takıma sahip olabilirsiniz.

köşe takımı

İstikbal köşe takımları arasında yer bulan bu ürün , Moderno köşe takımı... Ürün fiyatı : 2539 TL'dir.

istikbal köşe takımları fiyatları

"Ayrıntı , benim için önemlidir." diyenler , İstikbal Natural köşe takımını evlerinde görmek isteyebilir.Adı ile özdeşleşen , doğal bir görünüme sahip.Ahşap kolları , ahşap şeritleri , kırtlent modelleri ile modern bir görünüm sunuyor.2537 TL gibi bir satış fiyatı mevcut.

istikbal köşe takımları

Yazımızın başında bahsettiğimiz , yeni bir tasarım.Class köşe takımı , 2800 TL ile 3200 TL arasında değişen fiyatlar ile karşınıza çıkıyor.Tüm genişlikte ki evlere uygun bir model.Farklı ebatlarda , satışa sunulmakta.Yüksek ahşap ayaklı ve led aydınlatmalı yapısı ile , zenginleştirilen bir ürün.

 


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon İstikbal Köşe Takımları ve Fiyatları