Alternatif Site Adreslerimiz:

Merinos Yatak Odaları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Yeni evlenecek çiftlerin , ailelerin ve eskini değiştirmek isteyenlerin en çok aradığı mobilya dekorasyon ürünlerinden yatak odaları ; Merinos ile modern , şık ve muhteşem bir hal alıyor.Merinos yatak odaları , tabiri caizse bir sürü farklı model ile karşınıza çıkmakta.41 farklı dizaynın buluştuğu , bu yatak odaları seçim yaparken size ter döktürücek.Merinos yatak odalarında yeni sezon tasarımlar da mevcut.10 farklı tasarım , bu bahsettiğimiz yeni sezon ürünlerinden.

Merinos yatak odaları renklerine baktığımızda : beyaz , kapiçino, ceviz , krem,kırmızı , mor , siyah,ahşap vb. renkler ağırlıkta.Genç kızların beğeneceği , modern ve trend renkler ; bu yatak odaları serilerinde.Tabii bu renkler , kendini genç hissedenlere de çok uygun.

Sabırsızlandığınızı hisseder gibiyim.Hemen ürünleri size tanıtacam.Şimdi birlikte , Merinos yatak odaları modellerine bakalım.Öncelikle yeni sezon ürünler...

Sponsorlu Bağlantılar

merinos yatak odaları

Yeni modeller içinde yer alan bu Merinos yatak odası takımı , Elagance koleksiyonunda yer alıyor.New Star adlı bu yatak odası , adı gibi bir yıldız edasında... Artık tüm yeni nesil ürünlerde duymaya alıştığımız  yavaşlatıcılar , bu üründe de mevcut.Gardırop , sürme kapak sistemli bir yapıda.Bu takım : karyola,dolap,tuvalet masası ve komodinden oluşmakta.

merinos yatak odaları

2012 yatak odaları koleksiyonunda yer edinmiş , bu model : Florida... Açık tonlu renk hakimiyeti , yatak odanızda ferahlık hissini verecek.Sürgülü kapaklı sistem , bu ürüne ait gardıropta da mevcut.

merinos yatak odaları

Merinos yatak odaları arasında , eşsiz bir güzellik... Elegance koleksiyonunda yer alan bu tasarım , Piano adlı yatak odasıdır.Sürgülü kapaklı sistem ve yavaşlatıcılar , gardıropta bulunmakta.

yatak odaları takımları

Diamond olarak adlandırılan bu yatak odası , 2012 Elegance koleksiyonundan.Kapiçino ve ceviz tonları , çok şık bir atmosfer yaratmış diyebiliriz.Yatak odalarında şıklığı arayanlar , Merinos'un bu yatak odasını seçebilir.

merinos yatak odası

Daha düz renklerden oluşan bir takım arayanlar , Cappucino isimli bu yatak odasından yana tercihini kullanabilir.Bu senenin renkleri arasında yer alan , kapiçino ; bu yatak odasında hakimiyeti ele geçirmiş.

yatak odaları

Daha klasik ve daha ağır bir yatak odası takımı arayanlar , Gold isimli bu ürünü tercih edebilir.Altın kadar değerli ve şık... Bu üründe de , sürgülü kayar kapılı bir gardırop görmekteyiz.Diğer ürünler gibi bu takım  karyola , gardırop , tuvalet masası , komodinden oluşmakta.

merinos yatak odaları

Ürüne işlenen figürler ve bu ürüne ait Tuğra kuplar , onu diğerlerinden ayırmak için yetiyor.Elit isimli bu ürün , Merinos 2012 koleksiyonundan.Kendini farklı hissetmek isteyenler , yatak odalarında bu ürünü görebilirler.

merinos yatak odaları

Cazibesi , gözlerini alabilir.Abartmıyorum ; hem şık , hem romantik , hem de modern bir yatak odası takımı görüyorsunuz.Merinos yatak odaları arasında , "Ben burdayım." diyen bir ürün.

merinos yatak odası takımı

Klasik , ahşap tonundan vazgeçemeyenlere özel  , Akik adlı bu tasarım : Merinos yatak odaları arasında bulunmakta.Bu yatak odası da , yeni tasarımlardan.

yatak odası

2012 koleksiyondan diğer bir ürün , Kristal... Adı gibi , yatak odanızda bir kristal gibi parlayacak.3 kapaklı , sürgülü bir dolap ; karyola , komodin ve tuvalet masasından oluşmakta.

merinos

Sadelik ve ferahlık , Shina isimli bu yatak odasında buluşuyor.6 kapaklı bir gardıroba sahip olan bu ürün, fazla eşyası olanların kurtarıcısı.

merinos yatak odaları

Hem modern , hem de sade bir güzellik.Paris , bu özellikleri ile yatak odalarınızda yerini almaya hazır.

merinos yatak odaları

Elegance koleksiyonundan bir ürün daha... Boğaziçi olarak isimlendirilmiş bu yatak odası , Merinos yatak odaları arasında bulunmakta.

Size sunduğum bu yatak odaları , Merinos yatak odaları modellerinin sadece birkaçı.Bu kadar güzel yatak odaları arasından nasıl seçim yapacaksınız , bilmiyorum.Diğer ürünleri merak ediyorsanız , size en yakın Merinos mağazasını ziyaret edebilirsiniz.Keyifli alışverişler.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon Merinos Yatak Odaları