Alternatif Site Adreslerimiz:

Çocuk Odaları Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Çocuk odaları , yeni ürünler ile kendisinden söz ettiricek gibi... Birbirinden eğlenceli ve sevimli , ayrıca oldukça şık çocuk odaları , özen gösterilen alanlardan biri.

Çocuk odası dekorasyonunda, en çok dikkat etmeniz gereken konulardan biri : aldığınız ürünlerin sağlıklı olması.Bağışıklık sistemleri zayıf olan çocukların , ne kadar çabuk etkileneceklerini biliyorsunuzdur.

Yeni çocuk odaları , çılgın ve farklı tasarımlar ile de ön plana çıkmakta.İlginin bu çocuk odalarında olması çok normal.Korsan gemisi , arabalı ve evli modellerin tutulduğunu belirtmek isterim.Diğer çocuk odalarına göre daha pahalı olsada , ebeveynler tarafından satın alınmakta.Çocuğunuzun , odasında daha keyifli ve daha mutlu olması için bu tasarımları tercih edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha klasik bir model düşünüyorsanız , yeşil ve mavinin kullanıldığı ; hem yeni nesil hem de şık bir çocuk odası seçiminiz olabilir.

çocuk odaları fiyatları

Bilgi vermek amaçlı , çeşitli firmaların çocuk odaları fiyatları ve modellerini araştırdım.Çocuk odaları fiyatları : 700 TL ile 3000 TL arasında değişmektme.Fiyat aralığını değiştiren unsurlar : tasarım , detaylar , kalite ve marka... Firmalarından kredi kartına taksit imkanlarından faydalanarak , ödeme kolaylıklarından yararlanabilirsiniz.

Çocuk odaları fiyatlarının yanı sıra  , birkaç farklı tasarımı karşınıza getirmek istedim.

çocuk odaları fiyatları

çocuk odaları fiyatları

çocuk odaları


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon Çocuk Odaları Fiyatları