Alternatif Site Adreslerimiz:

Bellona Yemek Odaları ve Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Bellona yemek odaları ile yemek vakitleriniz keyifli hale dönüşsün.Ailenize , misariflerinize , arkadaşlarınıza ; birlikte hoş sohbetlerin geçiceği bir sofrayı Bellona yemek odaları ile hazırlayın.Modern çizgide, tasarlanan bu ürünler birçok yeni modeli de barındırıyor.Ahşap ceviz tonlarının yanı sıra, bembeyaz yemek odalarına Bellona ile ulaşabilirsiniz.

Birbirinden farklı 15 tasarıma imza atan Bellona, yemek odaları seçiminizde size kolaylık sağlıyor.Karar vermek açısından , Bellona yemek odaları ve fiyatlarına göz atalım.

İlk başta yeni tasarımlar...

Sponsorlu Bağlantılar

bellona yemek odaları

Beyazlar içinde bir yemek odası takımı , Bellona Modena... Yeni ürünlerden biri olan bu modelin peşin fiyatı : 3157 TL.6 adet sandalye,vitrin,gümüşlük,büfe,yemek masası,büfe aynası parçalarından oluşmakta.

bellona yemek odaları

Ceviz ve ekru renklerinin ortaya koyduğu bir şaheser.Anatolya, Bellona yemek odaları arasında yer alan bir ürün.İnce işlemeleri, Osmanlı döneminden alıntıları simgeliyor.Vitrin ve gümüşlükte kullanılan aydınlatmalar , hoş bir görünüm sunmak için düşünülmüş.Ayrıca yavaşlatıcılarda kapaklarda kullanılmış.Ürün fiyatı :3291 TL.

bellona yemek odası

Takipçilerimiz bilir , daha önceden size tanıttığımız bir yemek odası.İmaj adlı bu ürün , 2291 TL gibi bir fiyatla satışta.İki renk seçeneği arasında tercih yapabilirsiniz.Dilerseniz ceviz-beyaz veya ceviz-siyah seçiminiz olabilir.Yavaşlatıcılar bu üründe de kullanılmış.

bellona yemek odaları fiyatları

Daha önce tanıttığımız ürünlerden bir diğeri, Bellona Hanzade yemek odası takımı karşınızda.Bu yemek odasında ,siyah ve ceviz tonlarını görüyorsunuz.Led aydınlatmalara , gümüşlük ve vitrinde yer verilmiş.2812 TL gibi bir fiyatla , Bellona mağazalarında sizi beklemekte.

bellona yemek odaları

Bellona yemek odalarından Bolivya yemek odası takımı... Bu senenin modası kapiçino ve krem tonlarına yer verilmiş.Led aydınlatmalar vitrinde kullanılarak görsellik eldeedilmiş.4414 TL gibi fiyatla satın alabileceğiniz bir ürün.

yemek odaları takımları

Victoria yemek odası takımı , daha dayanıklı ve daha sağlam.Bu gücünü high gloss malzemenin , dış yüzey kaplamalarda kullanılması ile eldeetmekte.Bütünlük ve gösellik , yine vitrinde kullanılan led aydınlatmalar ile sağlanmakta.4305 TL gibi bir satış fiyatı mevcut.

bellona yemek odaları

Bellona yemek odaları arasında yer alan şıklık ve zerafet... Vivaldi bu şıklığını evinize taşıyor.Ürün fiyatı 4074 TL.High gloss kaplama , bu modelde de mevcut.Ayrıca led aydınlatma bu modelde de kullanılmış.

yemek odaları

Pera yemek odasının fiyatı : 3275 TL.High gloss teknolojisinden bu üründe faydalanmış.Daha uzun bir ömür , Pera yemek odası takımı ile evinizde.

bellona yemek odaları

Klasik ve ağır bir şıklık arayanlar , Bellona Lifos yemek odası takımını tercih edebilir.2868 TL gibi bir satış fiyatı mevcut.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon Bellona Yemek Odaları ve Fiyatları