Alternatif Site Adreslerimiz:

İstikbal Tv Üniteleri ve Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Tv ünitesi mi arıyorsunuz? Birçok modeli incelediniz ve karar vermediyseniz ; İstikbal tv üniteleri ve fiyatlarına bakmanızı öneririm.Şıklığın ve modernliğin buluştuğu bu tv üniteleri ile ; evinizde ki atmosferi değiştirmeniz elinizde.Bibirinden farklı tasarımlara yer veren İstikbal , size bu birçok tv ünitesi arasından seçim yapmanıza olanak tanıyor.Zor beğeniyorsanız bile en doğru tercihi yapıcağınızdan emin olun.Fonksiyonel olarak da bazı modeller tasarlanıp , satışa sunulmuş.

İstikbal tv ünitelerine baktığımızda , 14 farklı model karşımıza çıkıyor.Bunların içinde kampanyalı ürünlerde mevcut , ayrıca 4 yeni tasarıma da yer verilmiş.Kredi kartının olanaklarından faydalanarak , en uygun şekilde İstikbal tv ünitelerine sahip olabilirsiniz.Şuan Word kartınız ile alıcağınız , İstikbal tv üniteleri ; 24 taksit veya 12 taksit ile birlikte 2013'te ödeme fırsatı sunuyor.

Compact serinin içinden, şimdi size bir kaç örnek sunucam.

Sponsorlu Bağlantılar

istikbal tv üniteleri

İstikbal tv üniteleri arasında yer alan , Kristal Compact tv ünitesi yeni ürünlerden.Şıklık ve zarafet arayınların tercihi olabilecek bu tv ünitesi , 628 TL ile satışa sunulmuş.Ayrıca gümüşlüğü de almak isterseniz , 505 TL daha vermek zorundasınız.

istikbal tv üniteleri

Mükemmel bir tasarım ile , İstikbal Barcelona Compact tv ünitesi karşınızda.Ahşap tonu bu üründe , oldukça iyi kullanılmış.Evinizin her alanında yer bileceğiniz bir tv ünitesi modeli.Ürünün fiyatı : 2276 TL.

istikbal televizyon üniteleri

Bu tv ünitesi , yukarıda gördüğünüz ürünle aynı.Sadece sahip olduğu aydınlatmayı size göstermek istedim.Gizli aydınlatmalar ile görsellik ön plana çıkmış.

istikbal tv üniteleri fiyatları

Tual Compact tv ünitesi de yeni tasarımlardan.Şık modeller arasında yer alan bu ürün , 1808 TL gibi bir fiyatla satışta.

tv üniteleri

Yine yeni ürünlerden bir ürün... Almira Compact tv ünitesi , 1094 TL.Bir takım yapmayı düşünüyorsanız , Almira yatak odası takımı ile Almira yemek odası takımını da alabilirsiniz.

tv üniteleri fiyatları

istikbal tv üniteleri fiyatları

Bianco Compact tv ünitesi , modern tasarımı ile göz dolduruyor.İki renk seçeneği ile sunulmuş.Beyaz ile birlikte mürdüm rengini seçmeniz mümkün.Hemen ürünün fiyatına bakalım.2203 TL gibi bir satış fiyatı bulunmakta.Ayrıca üniteyi ait kapak ile birlikte , televizyonu gizliyebilirsiniz.

istikbal tv üniteleri

İstikbal tv üniteleri arasında yer bulan tasarım ,Carmen Compact tv ünitesi...418 TL vitrinin fiyatı , gümüşlüğün fiyatı ise 261 TL.

istikbal tv üniteleri

Klasik duruşu ile göz kamaştıran , Diana Compact tv ünitesi 975 TL gibi bir fiyatla satışa sunulmakta.İki renk seçeneği ile İstikbal mağazalarında.Beyaz - siyah ve kahve - siyah olarak tasarlanmış.

istikbal tv üniteleri

Valensia Compact tv ünitesinin fiyatı : 1069 TL.Dilerseniz alt tv ünitesini,dolap ünitesini ve raflı üniteyi ayrı ayrı alabilirsiniz.

istikbal tv üniteleri fiyatları

İstikbal Viyana compatc tv ünitesinin fiyatı : 595 TL.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon İstikbal Tv Üniteleri ve Fiyatları