Alternatif Site Adreslerimiz:

Bellona Bebek Odaları ve Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Bellona bebek odaları , sevimli ve sıcacık bir odayı sizin evinize taşımaya hazır.Fonksiyonel özellikler barındıran Bellona bebek odaları , kolay kullanım ile bir nebze daha rahatlamanızı sağlayacak.Ebeveynlerin , seçimi olabilecek bu bebek odaları takımları ; bebek beşiği , karyola ve şifonyerden oluşmakta.Sadece bebek beşiğini de almak sizin seçiminize kalmış.

Merak ettiğiniz ürünlerin arasında bulunan , Bellona bebek odaları ve fiyatlarına göz atalım.

bellona bebek odaları

Sponsorlu Bağlantılar

bellona bebek odaları fiyatları

Pembe ve beyazın bir arada kullanıldığı bu ürün , Bellona bebek odalarından : Bonita... Beşiğe , gardıropa ve şifonyere işlenen kalp figürleri ; ürünün eksik ayrıntılarını doldurmuş.Yeni tasarımlardan olan , bu Bellona bebek odası ; 1825 TL gibi bir fiyatla karşınıza gelmekte.Sadece beşiği almayı düşünebilirsiniz.Beşiğin fiyatı ise : 622 TL.

bellona bebek odaları

bellona bebek odaları

Bellona bebek odaları arasında yer alan diğer bir ürün : Monet bebek odası takımı... Buda yeni tasarımlar arasında yer almakta.Şıklık ve modernlik bu ürün ile bebek odalarına taşınıyor diyebiliriz.Sahip olduğu tasarım çizgileri ile alışık olduğunuz bebek odalarından biraz farklı.Bebek beşiği , şifonyer ve gardırop ile tamamlanan bir takım.Ürünün fiyatı : 1751 TL.Sadece beşiğin fiyatı ise : 475 TL.

Lütfen bebek odası seçimi yaparken : güvenlik , sağlık ve uygunluk gibi unsurlara dikkat edelim.Diğer bebek odaları modellerine , Dekorasyon Dünyası ile ulaşabilirsiniz.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon Bellona Bebek Odaları ve Fiyatları