Alternatif Site Adreslerimiz:

Çilek Arabalı Yatak Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Arabaya olan ilgileri , hiç süphesiz ortada... Çocukların en çok beğendiği ve takip ettikleri arasında yer alan arabalar, çilek arabalı yatak modelleri ile odalara taşınıyor.Sahip oldukları özellikleri ile de ekstra bir beğeni toplayan , Çilek arabalı yataklar birbirinden güzel ve eğlenceli tasarımlara sahip.Hem erkek hem de kız çocukları düşünülerek tasarımlara imza atılmış.

Çilek çocuk odaları arasında yer alan bu arabalı modeller , 4 farklı dizayn ile sunulmakta.Çilek arabalı yatak fiyatlarınıda belirterek ürünleri tanıtalım.

çilek arabalı yatak

Sponsorlu Bağlantılar

çilek arabalı yatak fiyatları

Çilek arabalı yatak modelleri arasında yer alan bu ürün , SL Yarışçı olarak adlandırılmış.Formula 1 yarışcılarına , özel bir tasarım.Ürünün fiyatı 1213 TL,indirimli fiyatı ise 797 TL.Yalnız belirtmek isterim ki, bu sadece yatağın fiyatı.Takım halinde , satış fiyatı değildir.

arabalı yatak

çilek arabalı yatak

Kırmızı veya mavi renkleri arasında bir seçim yapabilirsiniz.Ayrıca ranzalı olarakda tercih edebileceğiniz , Çilek arabalı yatak ürünü Speedy karşınızda.İki kat eğlence , bu tasarım ile birleşiyor.Speedy'nin fiyatı 848 TL , indirimli ise 499 TL. Ranza modelinin fiyatı 1518 TL , indirimli 1195 TL.Deminde belirtiğim gibi, bu fiyat sadece yatağın fiyatıdır.

çilek arabalı yatak fiyatları

çilek arabalı yatak

Renk seçimini : siyah , kırmızı yada pempe olarak tercih edebileceğiniz SL BiConcept adlı bir ürün.Detaylara kadar inen tasarımı , kendine hayran bırakıyor.Satış 1701 TL olup , indirimli fiyatı ise 1095 TL'dir.

çilek arabalı yatak

Çilek arabalı yatak ürünleri arasında size tanıtacağımız son ürün , Miss Racer.Sahip olduğu pembe rengi ile , bayan kullanıcıların dikkatini çekicek.Bu arabalı yatağın fiyatı 1213 TL olup , indirimli fiyatı 797 TL'dir.

 


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon Çilek Arabalı Yatak Fiyatları