Alternatif Site Adreslerimiz:

Bellona Genç Odası Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Genç odaları , Bellona tarafından hoş bir şekilde yorumlanmış ve satışa sunulmuş.Bellona genç odaları , sahip oldukları özellik ve renk tonları ile dikkatlari üzerine toplamakta.Genç odaları kategorisinde , aranan ürünlerden olan Bellona genç odaları ,eşsiz bir görsellik sunuyor.Birbirinden güzel bu ürünlere , değişen fiyatlarla ve bankaların taksit imkanları ile rahatça sahip olabilirsiniz.

Yeni nesil , fonksiyonlu ürünlere  yer veren Bellona; erkek ve kızlara özel genç odaları da tasarlamış.11 farklı modelin yer verildiğini belirtmek isteriz.Bellona genç odaları arasında 6 adet , yeni model de mevcut.

Eğer bir genç odası düzenliyecekseniz veya var olan bir genç odasını yeni baştan dekore edicekseniz ; Bellona genç odalarına göz atmanızı tavsiye ederiz.Şimdi fikir edinmeniz amaçlı olarak , Bellona genç odaları fiyatlarını burada bir araya getiriyorum.

Sponsorlu Bağlantılar

bellona genç odaları

Önce yeni tasarımlardan başlıyalım.Bu model , Natural genç odası takımı olarak geçmekte.Duvar renkleri ve aksesuarlar ile ne kadar hoş bir görünüm yakalıyacağınızı görebilirsiniz.Ürünün fiyatına bakıcak olursak , 1098 TL ile 1500 TL değişmekte...

bellona genç odaları

Bellona genç odaları arasında yerini alan bu ürün : Monet genç odası takımı.1700 TL ile 2100 TL arasında değişen fiyatlarla satın alabilirsiniz.

bellona genç odası

Apple adlı genç odası takımı karşınızda... Elma yeşilinden ilham almış , izlenimi vermekte.Yeni tasarımlar arasında yer bulan Apple , sahip olduğu renkler ile size enerji vericek.Bu ürünün fiyatı : 1400 TL , 1700 arasında değişmektedir.

bellona genç odaları fiyatları

Odalarında farklılık ve yenilik arayanlara hitap eden bir tasarım daha görüyorsunuz.Genç tüketicilerin beğenisine sunulan bu model , canlılık ve şıklık arayanların dikkatini çekebilir.Genç odasının fiyatı : 1200 TL ile 1500 TL arası...

bellona genç odaları fiyatları

Genç kızlara özel olan bu ürün , Bonita adlı tasarımdır.Bu ürünün zengin görünüme kavuşturulması , kullanılan kalp ve yıldız figürleri ile sağlanmış.1500 TL ve 1900 TL arasında değişen fiyatı ile Bellona mağazalarında satışa sunulmakta.

bellona genç odaları fiyatları

Daha eski modeller arasında olan , Alfa genç odası takımı : 600 TL ile 1000 TL arasında değişen fiyatlarla satışta... Daha çok klasik modelleri anımsatmakta.Beyaz ve ceviz tonunu bu genç odasında görmektesiniz.

bellona genç odaları

Yine eski modellerden biri , Loft genç odası takımının fiyatı : 1300 TL ile 1800 TL arasında değişmekte.Ahşap ve krem tonlarının eşsiz buluşması , bu tasarımda görülmekte.

genç odaları fiyatları

Canlı renkleri ile , gençlerin tercihi olabilecek bir takım.Ürün fiyatı : 1600 TL ile 2500 TL arasında değişiyor.Favori adlı bu ürün, sizin favoriniz olabilir.

bellona genç odaları

Son olarak tanıtıcağımız bu model , şıklığı ile göz dolduruyor.Nova genç odası takımı , 1300 TL ile 2400 TL arasında değişen fiyatlarla odanızda yerini alabilir.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon Bellona Genç Odası Fiyatları