Alternatif Site Adreslerimiz:

Kilim Oturma Grupları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Bugün bir farklılık yaptık , yine sizin tarafınızdan aranan Kilim Mobilya'nın oturma gruplarını inceledik.Kilim oturma grupları içinde : koltuk takımları , köşe takımları, kanepeler , berjerler ve delüx takımlar ve maxi takımlar yer almakta.Bir çok farklı tasarımda ki oturma gruplarına yer veren Kilim Mobilya, yeni model ürünleri ile  de evinizde şıklığı hissetmenize olanak veriyor.

Açık tonlara sahip Kilim oturma grupları , ferah ve asil bir şıklık yakalamak isteyenlerin seçimi olabilir.Kırmızı , mor gibi daha renkli Kilim oturma grupları modellerini tercih edenler , evlerinde ki sıcaklığı doruk noktalarında hissedebilir.Ayrıca ürünler arasında yer alan, daha koyu tonlarda ki oturma grubu modellerini de ,evinizde görmek isteyebilirsiniz.

Birbirinden güzel Kilim oturma grupları modellerine göz atalım.

Sponsorlu Bağlantılar

kilim oturma grupları

Öncelikle , bu modern görünümde ki köşe takımını size tanıtmak istedik.Sahip olduğu kıvrımlı tasarımı ve renk tonu ile evinizde,hoş bir görünüm sunabilecek bir model.Truva köşe takımı olarak adlandırılan bu ürün ,  çift renk seçeneği ile karşınıza gelmekte.Ürün, peşin olarak 2699 TL gibi bir fiyatla sizi bekliyor.

kilim mobilya oturma grupları

Odesa köşe takımı , eviniz de yer alabilecek fonksiyonlu bir oturma grubu... Farklı renk seçenekleri ile satışa sunulmakta.Bu , Kilim oturma grupları modelleri arasında ki ürün 1770 TL fiyatı ile satışta.Dilerseniz : berjer , ikili koltuk , puf vs. gibi ürünleri de birlikte satın alabilirsiniz.

kilim oturma grupları

Flamingo twist koltuk takımı karşınızda...  1 adet üç kişilik yataklı koltuk, 1 adet iki kişilik koltuk ve 2 adet döner berjerden oluşmakta.Ürünün fiyatı  3899 TL.

kilim oturma grupları fiyatları

Kilim oturma grupları arasında yerini almış diğer bir ürün , Selana koltuk takımı ... Farklı kumaş rengi seçenekleri ile satışa sunulan bu ürün , 3790 TL gibi bir fiyatla alıcılarını beklemekte.

kilim mobilya

Maxi takımlar bölümünde yer verilen ,Sunny maxi takım , hoş ve sıcak bir görünüme sahip.Ürünün fiyatına bakıcak olursak , 2279 TL gibi bir fiyat karşımıza çıkmakta.Farklı renk seçenekleri ile sunulan bu ürün , oturma grubunuz olabilir.

kilim koltuk takımları

Sedef maxi takım , 2 adet üçlü ve 2 adet tekli kanepeden oluşmaktadır.1869 TL gibi bir fiyat ile satışa sunulan bir ürün.

oturma grupları

Farklı bir maxi takım ürünü , Simena... Şuan kampanyada olan bu ürüne, 2523 TL gibi bir fiyatla sahip olabilirsiniz.

kilim oturma grupları

Kilim oturma grupları modellerine yer verirken , bu ürünü atlamamak istedik.Atlantik koltuk takımı , sahip olduğu ince ayrıntıları ile evinizde bir hava yaratıcak.Ürünün fiyatı 2749 TL.Yeni tasarımlardan biri olan bu model , farklı kumaş rengi tonlarıyla da sunulmakta.

kilim oturma grupları

Yeni koltuk takımlarından bir diğeri , Kapris plus koltuk takımı... 3799 TL gibi bir fiyatla alıcılarını beklemekte.

kilim oturma grubu

Farklılık arayanların tercihi , Kilim kuğu koltuk takımı olabilir.Klasik ve modern çizginin bir arada kullanıldığı bu model , 4169 TL fiyatı ile karşınıza gelmekte.

Çok çeşit arasından, birkaç farklı model Kilim oturma gruplarını inceledik.Umarım, karar vermenizde ufakta olsa bir katkımız olmuştur.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon Kilim Oturma Grupları