Alternatif Site Adreslerimiz:

İstikbal Kanepe Modelleri ve Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar

 

İstikbal kanepe modelleri ve fiyatlarını bir araya getirdik.Evinizde yer verebileceğiniz  İstikbal kanepe modelleri , şık ve zarif alanlar size sunuyor.Çeşitin fazla olması , seçim yaparken zorlanmanıza neden olabilir.

İstikbal kanape modelleri arasında modern veya klasik ürünlerde görmek mümkün.Ayrıca mor,kırmızı ve beyaz ... Yani aranan renklerde ki kanepe modellerine , İstikbal mağazalarında ulaşabilirsiniz.Değişen fiyat aralığı ve taksitlendirme imkanı , İstikbal kanepe modellerini tercih etmenize etken bir sebep olabilir.

Rahatlık ve konfor arayanlar , İstikbal mağazalarında yer alan 49 farklı kanepe modelinden birini tercih edebilir.Birkaç farklı kanepe modelini size tanıtalım.

Sponsorlu Bağlantılar

istikbal kanepe modelleri

İstikbal kanepe modelleri arasında yerini almış, yeni bir ürün... Canton kanepe modeli 1095 TL.

kanepe modelleri

Yeni tasarımlar arasında yerini alan bu şık kanepe modeli , 1180 TL. Pastel mor rengi ile hoş bir sunum yapan bu ürüne, farklı renk tonları ile de sahip olabilirsiniz.

istikbal kanepe modelleri ve fiyatları

İstikbal Sofya kanepe modeli , sahip olduğu mor rengi ile ilginizi çekebilir.Bu ürünü de farklı renk tonlarında tercih edebilirsiniz.Yeni tasarımlardan biri olan bu kanepe modeli 1400 TL gibi bir fiyatla karşınıza çıkmakta.

istikbal kanepe modelleri ve fiyatları

Daha ferah ve daha açık tonlara sahip kanepe modeli mi arıyorsunuz? İstikbal Claris kanepe modeli size özel tasarlanmış olabilir.Yeni tasarımlar arasında yer edinmiş bu ürün , 1732 TL gibi bir fiyatla alıcı karşısında...

istikbal kanepe modeli

Class kanepe , hoş çizgisi ile evinizde görmek istediğiniz bir ürün olabilir.Bu kanepe modelinin fiyatı ,1176 TL.

istikbal

İstikbal Melita kanepenin fiyatı , 1296 TL.

istikbal kanepe modelleri

İstikbal kanepe modelleri arasında , şık bir ürün daha... Ekol kanepe , 889 TL ile evlerinizde yerini alabilir.Çift renk seçeneği ile İstikbal mağazalarında sizi beklemekte.

istikbal kanepe

Kırmızı rengi ve modern görünümü ile bayanların tercihi olabilecek bir ürün.Ayrıca kırmızının yanında : mor , yeşil renkleri ilede sunulmakta.Ürünün fiyatına hemen bakalım.1011 TL  gibi bir fiyatla satın alabilirsiniz.

istikbal diana kanepe

Karşınızda asil duruşu ile İstikbal Diana kanepe... Ürün 1707 TL gibi bir fiyatla evinizde yer alabilir.Farklı renk tonu ile de sunulmakta.

istikbal kanepe fiyatları

Safran kanepe modelinin fiyatı , 1318 TL.

Keyif dolu alışverişler...


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon İstikbal Kanepe Modelleri ve Fiyatları