Alternatif Site Adreslerimiz:

Doğtaş Yatak Odaları Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Daha çok bayanlar tarafından , değer ve önem verilen yatak odaları ; mobilya dekorasyon firmaları tarafından modern ve şık bir hal alıyor.Yani , tüm kadınların beğeniceği tarzda ve çizgide...

Yatak odalarına göz atarken , Doğtaş yatak odalarına ve fiyatlarına rastladık.Birbirinden güzel bu yatak odaları modelleri , bütçenize de uygun olucak.Bol çeşidin arasında zevkinize göre tercihler yapabileceğiniz ürün modelleri mevcut.Doğtaş bu yatak odaları modellerini bir seri halinde sunmakta.Bu seri içinde : Exclusive Desing,Trend Collection,Modest Line,Conformance serileri mevcut.21 adet farklı tasarımda ki yatak odaları , Doğtaş mağazalarında yer almakta.Bazı ürünler %20 , %40 indirimde.Ayrıca , yeni modeller de mevcut.

Şimdi , Doğtaş yatak odaları fiyatlarına ve modellerine göz atalım.

Sponsorlu Bağlantılar

doğtaş yatak odaları

Doğtaş yatak odaları arasında yer bulan bu ürün : Flat yatak odası takımı.Exclusive Desing Seri , içerisinde yer almakta.%20 indirimli olarak , bu yatak odası modelini alabilirsiniz.Ürünün fiyatına bakıcak olursak, 6895 TL.

doğtaş yatak odaları fiyatları

Kadife ve ahşap , mükkemmel bir görünüm sergiliyor.Doğtaş yatak odaları arasında yer alan bir diğer ürün.Passione yatak odası olarak geçen bu model , %40 indirim ile Doğtaş mağazalarında.Ürünün fiyatı : 6890 TL.

doğtaş yatak odaları fiyatları

Yatak odalarınızda, eşsiz bir güzellik... Keyif dolu anlar yaşayabileceğiniz bir yatak odası takımına , Doğtaş ile sahip olun.Natura Still yatak odası takımı olarak adlandırılan bu ürün, %20 indirim ile 8330 TL.

doğtaş yatak odaları

Doğtaş yatak odaları , Modest Line serisi arasında bir ürün : Nolina yatak odası... Bu model de %20 indirimle satılmakta.Ürünün fiyatı 3263 TL.

doğtaş

Scarlet yatak odası karşınızda... %20 indirimli olan bu ürün, 4998 TL ile Doğtaş mağazalarında yer almakta.

doğtaş yatak odası

Yeni ürünler arasında olan bu model , Brunette yatak odası... Doğtaş mağazalarında 2360 TL.Yatak odalarında , konforu arayanların tercih edebileceği bir ürün.

doğtaş yatak odaları fiyatları

Daha ferah ve sakin bir yatak odası isteyenlere , Doğtaş Fresno yatak odasını öneririz.Zerafeti ön plana çıkartan bu ürün,2810 TL.Ayrıca diğer modeller gibi %20 indirimli.

Doğtaş yatak odası fiyatlarını incelediniz.21 farklı model arasından ,7 modeli karşınıza getirdik.Diğer modelleri incelemek için , sitemizi takip edebilir yada en yakın Doğtaş mağazasına gidebilirsiniz.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon Doğtaş Yatak Odaları Fiyatları