Alternatif Site Adreslerimiz:

İstikbal Vestiyer ve Portmanto Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

İstikbal vestiyer ve portmanto modellerini inceledik.İstikbal vestiyer ürünlerine baktığımızda karşımıza tek bir ürün çıkıyor.Bu da İstikbal Rapido vestiyer modelidir.İstikbal portmanto modellerine baktığımızda ise bir çok model bizi karşılıyor.9 model portmantonun İstikbal mağazalarında yer aldığını söyleyelim.Bu portmanto modellerinden 3'ü yeni tasarımlardan.

Öncelikle İstikbal vestiyer modelini inceleyelim.

istikbal vestiyer modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

istikbal regina vestiyer modelleri

Önizlemesine göz attığınız bu ürün ; İstikbal Rapido vestiyer modelidir.Bir çok eşyanıza , bu vestiyer modelinde yer ayırabilirsiniz.Ürünün sahip olduğu şık ve  kendine has duruşu , tercih yapmanızı etkileyebilir.

Şimdi ise belirttiğimiz gibi 9 modelin yer aldığı , İstikbal portmanto modellerine göz atalım.İlk olarak yeni modellerden başlıyalım.

istikbal portmanto modelleri

En son tasarlanan ve satışa sunulan modellerden , İstikbal Tual portmanto modelini inceliyorsunuz.Modern ve açık renk tonuna sahip görünümü ile size ferah bir sunum yapabilir.

istikbal portmanto

Diğer yeni bir ürün , İstikbal Almira portmanto modeli...Belirli alanlara işlenen koyu renk tonu , ürüne asil bir görünüm kazandırmış.Kayar kapılı portmanto dolabı ise , rahat kullanım sunmakta.

istikbal portmanto modeli

Yeni ürünlerin sonuncusu , İstikbal Diana portmanto modeli karşınızda.Sahip olduğu beyaz rengi ve ince ayrıntıları ile klasik ve modern bir görünümü bir arada barındırmakta.Ayrıca koyu ahşap renge sahip , modelini de tercih edebilirsiniz.

istikbal vestiyer ve portmanto modelleri

Carmen portmanto modeli gözünüzü alabilir.Satışa farklı ebatlarda sunulan bu ürün , evinizin genişliğine göre seçim yapmanızı kolaylaştırıcak.Renk seçenekleri arasında ceviz-ceviz ve krem-ceviz renkleri mevcuttur.

istikbal portmanto modelleri

Bu model , İstikbal Safran portmanto adlı üründür.

istikbal vestiyer modelleri

Yazımıza son vermeden önce bu modele de yer vermek istedik.Royal portmanto modeli , diğer ürünler kadar modern ve şık bir görünümü evinizde sunmaya hazır.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon İstikbal Vestiyer ve Portmanto Modelleri