Alternatif Site Adreslerimiz:

İstikbal Yatak Odaları ve Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar

 

İstikbal Mobilya'nın yatak odalarını incelediniz mi ? Yatak odalarında yenilik arayanlar için çok özel tasarımlar... Modern veya klasik , ahşap tonlarının hakim olduğu İstikbal yatak odaları modellerini çok seviceksiniz.Ürün yelpazesinde 19 adet farklı tasarımda ki yatak odalarına yer verilmiş.Bunlardan 5'i , yeni ürünler arasında.Zor beğeniyorsanız bile size uygun bir modelle karşılaşacağınızdan emin olabilirsiniz.

Gösterişli ve şık tasarıma sahip İstikbal yatak odaları eşsiz bir konfor sunuyor.Bir yatak odasından beklediğinizden daha fazlasını İstikbal yatak odaları ile elde etmeniz mümkün.

Şimdi İstikbal yatak odaları ve fiyatlarını inceleyelim.

Sponsorlu Bağlantılar

istikbal yatak odaları

İşte karşınızda yeni modellerden Barcelona yatak odası takımı.İstikbal yatak odaları arasında oldukça kaliteli bir görünüme sahip.Ceviz ve lakenin eşsiz buluşmasına bu yatak odası modelinde şahit olabilirsiniz.Bu modelin sahip olduğu özellikler de dikkatinizi çekebilir.Harekete duyarlı sensörlere sahip aydınlatmalar , gardıropta yerini almış durumda.Ayrıca sahip olduğu led aydınlatmalar , uzaktan kumanda ile tek tuş ile renk değiştirmekte.

İstikbal Barcelona yatak odası fiyatı 7000 TL ile 7500 TL arasında değişmekte.

istikbal yatak odaları

Yeni ürünler arasında olan Ventus yatak odası takımı.Led aydınlatmalar ve taşlar ile süslenen bu ürün modern bir görünüme sahip.Ürün deri döşeme bir başlığa ve farklı tasarıma sahip tuvalet masası ile sunulmakta.Led aydınlatma kullanılarak ürünün sunumu oldukça zenginleştirilmiş.

İstikbal Ventus yatak odası takımının fiyatı daha sonra güncellenicektir.

istikbal yatak odaları fiyatları

Karşınızda ki bu ürün, İstikbal Kristal yatak odası takımıdır.Diğer modellerden farklı olarak tamamen beyaz renkle tasarlanmıştır.Hoş ve modern bir görünümü bu modelde de görmemiz mümkün.

İstikbal Kristal yatak odası takımının fiyatı ise 3500 TL ile 4500 TL arasında değişmektedir.

istikbal yatak odaları modelleri

İstikbal'in diğer bir tasarımı , Almira yatak odası takımı.Ahşap tonu bu üründe fazlaca yansıtılmış.Bu yatak odası takımı size geniş alanlar sunuyor.Geniş gardırop ve şifonyer ile sergilenmekte.Konfor ve şıklık İstikbal Almira yatak odası takımında....  Bu üründe de led aydınlatma kullanılarak ürün zenginleştirilmiş.

3800 TL ile 4700 TL arasında değişen fiyatlarla İstikbal mağazalarında yerini almış.

istikbal yatak odaları

Görselliğin ön planda olduğu bir model daha... İstikbal Tual yatak odası takımı yeni modeller arasında bulunmakta.Krem ve kapiçino renkleri ile eşsiz bir görsel şölen bu yatak odası modelinde.

İstikbal Tual yatak odası takımının fiyatı 4800 TL ile 5200 TL arasında değişmekte.

istikbal yatak odası

Şıklık ve konforun düeti , İstikbal Brillance yatak odası takımı ile evinize taşınıyor.Beyaz rengin ferahlığını bu modelde hissetmeniz mümkün.Klasik bir havaya sahip olsada modern yatak odası modelleri arasında.Üründe kullanılan led aydınlatmalar , ayrı bir atmosfer yaratmakta.

İstikbal Brillance yatak odası takımının fiyatı 4700 TL ile 5100 TL arasında değişmekte.

istikbal yatak odası

İstikbal Safran yatası takımı karşınızda... Ahşap tonunu yoğun olarak bu üründe hissedebilirsiniz.Bu yatak odası modelinde kullanılan metal şeritler ile şık bir görünüm elde edilmiş.Ürün 2000 TL ile 2500 TL arasında değişen fiyatlarla karşınıza çıkmakta.

İstikbal Mobilya'nın birbirinden şık yatak odası takımlarını incelediniz.Daha bir çok modeli İstibak mağazalarında inceleyebilirsiniz.Dekorasyon Dünyası'nı takip ederek de bilgi sahibi olabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon İstikbal Yatak Odaları ve Fiyatları