Alternatif Site Adreslerimiz:

Chakra' dan Şık Tasarımlı Bambu Tekstil Ürünleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Chakra' dan Şık Tasarımlı Bambu Tekstil Ürünleri

Tasarım ürün özelliği taşıyan yatak odası tekstil ürünleri, ev dekorasyonuna şıklık katan ürünler içerisinde yer alıyor. Farklı dokumalardan üretilen nevresim takımları, çarşaflar, yastık kılıfları, battaniye ve pikeler göz alıcı tasarımlarla üretiliyor. Kaliteleri, modern desenleri ve şık modelleriyle yatak odalarının vazgeçilmezleri arasına giriyor. 2005 yılından beri tekstil ürünleri alanında çok özel tasarımlar sunan Chakra, bambu dokumaların doğallığını, yumuşaklığını, ipeksi hissini evinize taşıyor. Chakra’nın bambu havlu, nevresim ve pike koleksiyonları, dokunma duyularına hitap etmeyi başarıyor. Kullanıcısına, doğallığı ve doğayı hissettiriyor.

bambu tekstil ürünleri

Bambu Nevresim Takımlarının Özellikleri

Sponsorlu Bağlantılar

Bambudan üretilen yatak odası tekstil ürünleri, hafiflikleri ve yumuşak dokularıyla öne çıkıyor. Chakra tüm koleksiyonunda bambu dokuma kullanmayı tercih ediyor. Nevresim takımları bu ürün gruplarından bir tanesini oluşturuyor. Doğal renklerle üretilen tek kişilik nevresim ya da çift kişilik nevresim takımlarını incelediğinizde doku özelliklerine hayran kalabilirsiniz. Doğadan ilham alınan renkler ve desenlerle tasarlanan nevresim takımları ile yatak odanızda farklı bir tarz oluşturabilirsiniz.

Ev Tekstilinde Bambu Kullanımı

Bambu elyafının ev tekstilindeki kullanımı her geçen gün biraz daha artıyor. Bambu kullanımın en çok tercih edildiği ürünler, nevresimler, havlular, bornozlar, pikeler ve çarşaflar oluşturuyor. Bunların yanı sıra yorgan ve yastıklar için dolgu malzemesi olarak da kullanılıyor. Son dönemlerde bambudan üretilen pike ve battaniye modelleri çok tercih ediliyor.

Üzerine uygulanan baskı boyasını çok iyi emmesi ve ipeksi bir his yaratması nedeniyle bambu, pike üretimi için uygun bir malzeme olarak öne çıkıyor. Tek kişilik pike ya da çift kişilik pike modellerinin bambu ile üretilen çeşitleri, renk ve doku özellikleriyle çok ilgi görüyor. Doğal ve sağlıklı olmaları, rahat kullanım imkanı sunmaları onları popüler ürünler arasına yerleştiriyor. Siz de bu yumuşak dokuyu hissetmek isterseniz bir bambu pike alıp deneyimleyebilirsiniz.

Geleceğin Tekstil Malzemesi: Bambu

Bambu elyafıyla dokunan tekstil ürünleri, yumuşacık tuşeleri ve şık tasarımlarıyla ilgi görüyor. Doğal malzemeden üretilmeleri ve tende hoş bir his bırakmaları nedeniyle çok talep görüyorlar. Gelecek yıllarda yoğun biçimde kullanılacak gibi görünen bambu dokuma, Chakra’nın öncelikli tercihleri arasında yer alıyor. Chakra, yatak odası tekstil ürünlerinde özellikle nevresim, pike ve battaniyelerde bambu elyafıyla dokunan şık tasarımlı modeller üreterek sizlerin beğenisine sunuyor. Dilediğiniz ürünü seçerek bambunun hafifliğini yaşayabilirsiniz.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Chakra' dan Şık Tasarımlı Bambu Tekstil Ürünleri