Alternatif Site Adreslerimiz:

Dolap İçin Çekmece Düzenleme

Sponsorlu Bağlantılar

 

Birçok kimse hayalindeki dolaplar için yeterince yeri olamamasından yakınmaktadır. Tüm malzemelerini ferah ve rahat bir şekilde koyabileceği büyüklükte bir dolabı olmayanlar artık bu durumu dert etmemeli. Çünkü yazımızın devamında dolap için çekmece düzenleme ile ilgili sunacağımız pratik öneriler ile artık daha düzenli ve daha çok eşyanın sığabileceği bir dolabınız olacak. Dolaplarınızı ve malzemelerinizi daha düzenle hale getirebileceğiniz çekmece düzenleme önerilerimize hep birlikte bir göz atalım.

Günümüz koşullarında zaman darlığı ve yoğun koşuşturmalar içerisinde hayat sürmeye çalışırken bazen de evimizi olması gerektiği gibi tutamıyoruz. Her ne kadar dikkat etsek de yine bir yerlerde bir şeyler mutlaka eksik kalıyor. En basitinden dolaplarımız ve çekmecelerimiz bir türlü düzenli kalamıyor nedense. Bu konuda birçok bahane bulunabilir elbette. Fakat arkasında yatan gerçek yerli yerine koymamaktır en genel ifade ediliş şekliyle. Bazen de yerinde olan bir malzemeyi bulamıyorum dediğinizi duyar gibiyim. Bunun sebebi ise dolabın veya çekmecenin gelişi güzel bir şekilde doldurulmasından başka bir şey değildir. Öyleyse dolap için çekmece düzenleme fikirlerimizi sizlerle de paylaşarak bu derdinize yardımcı olmaya çalışalım.

dolap için çekmece düzenleme

Sponsorlu Bağlantılar

Dolapların ve çekmecelerin olmadığı bir ev bölümü hemen hemen yok gibi. Bu nedenle evin tamamını ilgilendiren bir konudan bahsediyor olacağız. Bu hususta en büyük yardımcımız yapı marketlerde satılan çekmece düzenleyiciler olacaktır. Pek çok farklı ve pratik çözümler sunan bu düzenleyicileri her türlü dolabınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Diyelim ki bu düzenleyiciler sizlerin dolabına uygun değil ya da beğenmediniz. Peki, bu durumda ne yapacaksınız öyle değil mi? Bu durumda yapacağınız tek şey kendinizin elinizdeki malzemelerle bir düzenleyici yapmasından başka bir şey değildir. Bu konuda pvc boruları en sık başvurulan malzemelerin başında gelmektedir. Orta kalınlıktaki bir pvc parçası ile dolap içi ve çekmecelerinizi bölmelere ayırarak ya da askı yaparak kullanabilirsiniz. Ya da silikon kek kalıplarını veya kapakları takılarınız için değerlendirebilirsiniz. Böylece çekmecelerinizdeki eşyalarınız her birbirine karışmamış olacak hem de aradığınızda hemen elinizin altında olacak.

Dolap için çekmece düzenleme amacıyla kullanabileceğiniz bir diğer materyal karton kutular olacaktır. Özellikle makyaj malzemeleri, kalemler vb. malzemelerin bulunduğu çekmecelerinizde sınıflandırma yaparak bu kutuların muazzam desteğinden yararlanabilirsiniz. Bunlar sadece birkaç öneriden ibaret paylaşımlarımız olmaktadır. Bunun yanı sıra ilaç kutuları veya satın aldığınız malzemelerin ambalajları, paketleri vs. derken aklınıza gelebilecek her şey dolabınızı düzenlerken özellikle çekmeceleriniz için harika çözümler sunacaktır size. Bunun için ilk iş ne yapmak istediğinizi belirlemek sonrasında ise bunu eyle nasıl yapabileceğinizi hayal etmektir. Gerisi kendiliğinden gelecektir. 

dolap içi düzenleme

dolap içi çekmece düzenleme

dolap içi düzen

çekmece düzenleme

çekmece düzenleme modelleri

dolap içi çekmece düzenleme


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Dolap İçin Çekmece Düzenleme