Alternatif Site Adreslerimiz:

Ferah Ev Dekorasyonu

Sponsorlu Bağlantılar

 

Yeri gelip günün yorgunluğunu attığımız yeri gelip dostlarımızı ağırladığımız, sevdiklerimizle bir araya geldiğimiz evlerimizde huzurlu ve ferah bir şekilde vakit geçirmek isteriz. İçimiz karartan bir eşya kalabalığı, yanlış eşya seçimleri ve kötü dekorasyon derken rahatımızı kaçırabilecek pek çok şey çıkabilmektedir. Tüm bunları bir kenara bırakarak ferah ev dekorasyonu yapmaya var mısınız? Öyleyse hep birlikte hareket ederek evlerimizi ferah bir şekilde dekore ederek keyfini sürmek için harekete geçelim.

ferah ev salon dekorasyonu

İşte ferah ev dekorasyonu için altın öneriler:

Sponsorlu Bağlantılar
  1. Ferah bir ev dekorasyonuna başlamak için ilk olarak ışıklara bir el atın. Aydınlatmada kullanılan öğelerin başlıkları şeffaf olsun ki ışıklar etrafa rahat açılarak aydınlık bir ortam elde edilebilsin.
  2. Yemek masanızda hala örtü varsa artık onu kaldırmanın zamanı çoktan geldi. Onun yerine runner tercih edebilirsiniz. Runner üzerine de içi hoş kokulu çiçeklerle dolduruluş bir vazo işinizi bir hayli görecektir.
  3.  Aksesuar olarak kullandığınız tüm objeleri bir yere sıkıştırmak yerine dağınık olarak yerleştirin.
  4. Gelelim mutfağa. Evin en dağınık yerlerinden birisi şüphesiz mutfaklardır. Dolaplarınızda yeteri kadar yeriniz yoksa ve bazı şeyler ortalıklarda kalmak zorundaysa onlar için ayakkabı dolabı tarzlı raflı düzenekler tercih edebilirsiniz. Böyle bir seçim yaparak oldukça kullanışlı ve son derece farklı bir dekorasyon yapacağınızdan emin olabilirsiniz.
  5. Ferah ev dekorasyonu için olmazsa olmaz renk seçimidir. Eşyalarınızdan tutun süs objelerine kadar hemen hepsinin birbiriyle uyumlu ve iç açıcı renklerde olmasına dikkat edin. Açık renkler ve doğanın bize bahşettiği tonları kullanabilirsiniz.
  6. Banyolarınızda küçük de olsa hoş kokulu bir bitki yetiştirin. Hem farklı bir hava katmış olursunuz hem de yaydığı hoş kokular ile içinizi ferahlatırsınız. Banyonun nemli ve sulu olacağını göz önünde bulundurarak bu tür ortamlarda yetişmeye elverişli bir bitki seçmelisiniz.
  7. Dar bir oturma odası veya salona sahipseniz perdelerinizi katlanır perde ya da şerit perde (jaluzi) olarak tercih edin. Ortam daha geniş görüneceği için ferahlatıcı bir etki yapacaktır. Renk olarak da açık renklerin olmasına özen gösterin.
  8. Son olarak aynalardan bahsedelim. Aynaların yansıtıcı özelliğinden faydalanarak ortamı daha aydınlık ve ferah bir atmosfere büründürebilirsiniz. Bu konuda sade ve ek parça halindeki aynalar en büyük dostunuz olmalıdır.

ferah ev dekorasyonu

ferah ev dekorasyonu modelleri

ferah evler

ferah ev için dekorasyon

ferah dekorasyonlar

ferah evlerin dekorasyonu

ferah salon dekorasyonu


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Ferah Ev Dekorasyonu