Alternatif Site Adreslerimiz:

Ev Görünümlü Kız Çocuk Odası Yatakları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Ev Görünümlü Kız Çocuk Odası Yatakları

Çocukların yatak odalarını dekore ederken, onların hayal dünyasına hitap eden yaratıcı seçimler yapmak oldukça önemlidir. Kızınız çok yatağa gitmeyi iple çekeceği keyifli bir yatak odası tasarlamak istiyorsanız, işe onun seveceği bir yatak seçimi ile başlayabilirsiniz. Son dönemde çocuk odası dekorasyonunda çok popüler olan ev görünümlü yataklar, kız çocuk odaları için harika bir seçenek sunuyor. Bu yazımızda, ev görünümlü kız çocuk odası yataklarını sizler için derledik...

ev görünümlü yatak

Sponsorlu Bağlantılar

ev görünümlü kız yatak odası

Kesinlikle her kızın seveceği bir yatak modeli. Yatağın içindeyken evcilik oynamaktan çok keyif alacak. Yatağın hemen yanı başındaki pencere detayı ile siz odaya girdiğinizde, size sanki kendi evinin içinden bakıyormuş gibi yapacak.

ev görünümlü kız çocuk yatakları

İki katlı bir uyku ve oyun alanına ne dersiniz? Alt katında uyuyabileceği ve üst katında evcilik oynayabileceği bu ev görünümlü yatak modeli, yine hemen her kız çocuğunun hoşuna gidecek bir model.

kız çocuk odası ev görünümlü yatak

Kızınızın yatağını kendiniz yapmaya ne dersiniz? Sonrasında tül perde detayı ile kapatarak, kendisine özel bir alan hediye edebilirsiniz.

ev görünümlü çocuk yatakları

Küçük ama uzun tavanlı bir çocuk odasına sahipseniz, uyku ve oyun alanını birleştirebilirsiniz. Dışarıdan ev gibi görünen ve merdivenle çıkılan bir ev, ona orman evlerini anımsatacak.

ev yatak modelleri

Kızınızın odasının merkezine konumlandıracağınız yüksek bir ev görünümlü yatak, akşamları yatağa gitmeyi iple çekmesini sağlayacak.

çocuk yatakları ev görünümünde

Ahşap bir ev görünümlü yataklar, çocuklara kendilerini doğal bir ortamda hissettirecek. Dekoratif yastıklar ile süsleyerek, içinde dilediği zaman uyuyabileceği, dilediği zaman boya yapabileceği ya da oyun oynayabileceği bir alan yaratabilirsiniz.

Yukarıdaki modellerin yanı sıra diğer ev görünümlü kız çocuk odası yataklarına aşağıda yer verdik, oradan da inceleyebilirsiniz.

ev görünümlü yataklar

ev görünümlü ranzalı yatak


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Ev Görünümlü Kız Çocuk Odası Yatakları