Alternatif Site Adreslerimiz:

En Güzel Yeni Gelin Evleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Gelin evi, yeni evlenen bir kadının yıllardır hayalini kurduğu bir ev olmalıdır. Evlendikten sonra oturacağınız ev gerçekten de tarzınızı yansıtıyor mu? Öne çıkan dekorasyon trendlerinin yanında, gelin evi denince kafamızda canlanan bazı imgeler kullanılmadan gelin evi olmaz. Bu yazımızda, en güzel yeni gelin evleri örnekleri bulabilirsiniz.

yeni gelin evleri mutfak dekorasyonu

Koltuk Seçimi

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni gelin evi dekorasyonunda, özellikle salon ve oturma odalarında kullanılan koltuklarda, genellikle Chester tarzda ve daha dar alanlarda genellikle köşe koltukların tercih edildiğini görüyoruz. Chester koltuk takımlarında, pembeden bordoya, mavi tonlarından kırmızıya kadar birçok farklı renk öne çıkıyor.

Alan Tasarrufu

Evinizde, özellikle salon ve oturma odasında yerden tasarruf edeceğiniz mobilyalar tercih etmelisiniz. Küçük bir eviniz varsa, fonksiyonel ve işlevsel ürünler kullanarak, yeni gelin evleri için doğru seçimler yapabilirsiniz.

Beyaz Rüyası

Kadınlar yeni evlendiklerinde, dekorasyonda genellikle beyaz ve soft renkleri tercih ediyorlar. Krem ve bej de onlar arasında. Özellikle bej, genç kadınların evde en çok tercih ettiği renklerden biri. Koltuk ve tekstil ürünlerinde, tercihinizi bej, krem ya da beyazdan yana kullanabilirsiniz.

Duvar Tasarımı

Yeni gelin evleri dekore edilirken, önemli detaylardan biri de duvar tasarımıdır. Düğün fotoğrafı nerede duracak? Eğer duvarları fotoğraflar ile süsleyecekseniz, o halde duvar kağıdı ya da duvar rengi seçiminde daha soft seçimler yapmanızı öneriyoruz. Böylece evinizde daha sade ve minimal bir görünüm yaratacaksınız.

Doğru Aksesuar Seçimi

Raflarda, zeminde, pencerenin önünde, konsolun üzerinde, evin her yerinde kullanacağınız aksesuarlarda da doğru seçimler yapmalısınız. En güzel yeni gelin evleri için bu yazımızda yer alan örneklerden ilham alabilirsiniz.

yeni gelin evleri

yeni gelin evleri dekorasyonları

gelin evleri

yeni gelin evi salon modelleri

yeni gelin evleri yatak odası

en güzel yeni gelin evleri

yeni gelin evleri balkon dekorasyonu

yeni gelin ev dekorasyonu

yeni gelin ev dekor modelleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon En Güzel Yeni Gelin Evleri