Alternatif Site Adreslerimiz:

Turuncu Renginin Ev Dekorasyonundaki Yeri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Turuncu ev dekorasyonunda kullanılan trend renklerden biri. Canlı bir renk olmasının yanında, pozitif enerji yayan ve evinizde sıcak bir ortam yaratan bir renktir. Güneşin de rengini yansıtan turuncu, enerjiyle doludur ve dekorasyonda evin her alanında rahatlıkla kullanılabilir. Psikolojik tedavilerde de kullanılan ve pozitif enerji yayması ile bilinen turuncu rengini dilerseniz koltuklarda, dilerseniz mutfak dolaplarında, dilerseniz de daha küçük detaylar olan aksesuarlarda kullanabilirsiniz. Peki, ev dekorasyonunda turuncu rengini kullanmak için ne yapmalı? Nasıl seçimler yapmalı?

turuncu rengi ile ev dekorasyonu

  • Salonda turuncu rengi kullanmak istiyorsanız, bunun için dilerseniz odak noktası olan mobilyaları, dilerseniz de daha küçük detayları, yani aksesuarları tercih edebilirsiniz. Salon duvarınızdaki turuncu renkli bir tablo, mekanın havasını anında değiştirmeye yetecek. Daha iddialı seçimler yapmak için, koltuk seçiminde ya da yemek odasında turuncu rengini tercih edebilirsiniz. Halı ve perdeler de, ev dekorasyonunda turuncu rengini kullanmak için ideal parçalar.
  • Mutfakta turuncu bir mutfak dolabı tercih etmeye ne dersiniz? Lake mutfak dolapları arasında yerini alan turuncu mutfak dolapları, mutfağınızda pozitif bir enerji yayarken, güneşin iyileştirici ve rahatlatıcı etkisini evinize yansıtacak. Beyaz mutfak dolaplarınız varsa, onları renklendirmek için turuncu renkli halı ve perdeleri mutfakta da tercih edebilirsiniz. 
  • Yatak odanız için turuncu renkli seçimler yapmak istiyorsanız, bunu mobilya, yatak başı, duvar rengi ve aksesuarları tercih edebilirsiniz. Turuncu bir yatak başı, renkli yatak odası dekorasyonu yaratmak için iyi bir seçim. Turuncu renkli, pop art bir konsol da yatak odası dekorasyonunda tercih edebileceğiniz modern ve renkli bir aksesuar. 
  • Banyoda da turuncu rengini tercih edebilirsiniz. Banyo dolapları, banyo paspası, banyo fayansları ya da banyo aksesuarları konusunda seçiminizi turuncu renkli modellerden yana yapabilirsiniz. Turuncu renkli bir lavabo bataryası, modern ve renkli bir banyo dekorasyonu için iyi bir seçim olacak.
  • Turuncu renginin ev dekorasyonundaki yeri oldukça önemli. Özellikle renkli ve modern evlerde turuncu rengini; beyaz başta olmak üzere, sarı, yeşil, kahverengi, siyah gibi birçok farklı renk ile kombinleyebilir, evin dilediğiniz alanında kullanabilirsiniz.

 Ayrıca turuncu renginin ev dekorasyonundaki yerini anlamak için aşağıda yer alan örneklere de göz atabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

turuncu renginin ev dekorasyonundaki yeri

turuncu rengi ile ev dekorasyonu

dekorasyonda turuncu rengi

turuncu ev dekorasyonları

turuncu ev mutfak


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Turuncu Renginin Ev Dekorasyonundaki Yeri