Alternatif Site Adreslerimiz:

Çiçekli Yemek Takımları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Çiçekli Yemek Takımları

Akşam yemeklerinde aileniz ya da gelecek misafirleriniz için şık bir sofra hazırlarken, yemeklerin yanı sıra, kullanacağınız masa örtüsü, bardak, tabak gibi detaylar da en az yemekler kadar önemlidir. Salonda, balkonda ya da bahçede bulunan masanızın üzerinde kullanabileceğiniz çiçekli yemek takımları; pazar kahvaltıları ve misafir sofralarınıza eşlik eder. Romantik, modern ve klasik tarzda olmak üzere yemek takımlarını süsleyen çiçek desenleri arasında yüzlerce farklı seçenek mevcut.

çiçekli yemek takımı

Sponsorlu Bağlantılar

Birbirinden güzel çiçekli yemek takımları ile davet sofralarında konuklarınıza keyifli bir masa hazırlayın. Kütahya Porselen, Karaca gibi markaların sofra serilerinde bulabileceğiniz, her renkte ve tasarımda model seçeneği sunan çiçek desenli yemek takımları arasında her tarza ve ihtiyaca uygun modeller bulmak mümkün. Pazar kahvaltıları için renkli ve günlük tasarımlar, davet sofraları için daha lüks ve özel tasarımlar, akşam yemekleri için şık ve kullanışlı tasarımlar tercih edebilirsiniz.

Düğün hayali kuran genç kızların da çeyizlerinde en çok tercih ettikleri takımlardan biri çiçek desenli takımlardır. Altın günleri, beş çayları, hafta sonları derken misafir ağırlamak için birçok seçeneğiniz var. Özenerek hazırladığınız yemekleri servis etmek için kullanacağınız şık ve özel tasarımlı çiçekli yemek takımları için Taç, Bernardo, English Home, Schafer gibi markaları tercih edebilirsiniz. Online alışveriş ile almak istiyorsanız, Evmanya, Evidea, Dekorazon, Porselensepeti gibi firmalardan sipariş verebilirsiniz.

çiçekli yemek takımları

gül çiçekli yemek takımları

çiçek desenli yemek takımları

çiçekli yemek takımı modelleri

çiçekli yemek takımı modelleri

çiçek modelli yemek takımları

çiçekli yemek takımı

çiçek figürlü yemek takımı modelleri

gül desenli yemek takımı

çiçekli yemek takımı


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Çiçekli Yemek Takımları