Alternatif Site Adreslerimiz:

Mavi Beyaz Rengi İle Ev Dekorasyonu

Sponsorlu Bağlantılar

 

Ev dekorasyonların da renkler görselliği ifade ettiğini görebiliyoruz. Mavi renk, ferahlık simgelese de canlılık daha da ön planda olduğunu görebiliyorsunuz. Mavi beyaz renk ev dekorasyonu ile çok güzel bir göz alıcılık oluşturabilirsiniz. Oturma odası, yemek masası, hol ve çocuk odasına mavi rengi kullanabilirsiniz. Bu da evinizde bir düzen olduğunu renklerin uyumu ile ve ferahlığı hissetmenizi sağlar.

mavi beyaz ev dekorasyonu

Mavi beyaz oturma odası dekorasyonu

Sponsorlu Bağlantılar

Oturma odasının şıklığını koltuk, halı ve tüller oluşturur. Bunu yaparken mavi rengi koltuklarınızda tercih edilebilirsin. Koltuklarınıza kombin yaparken bir çekyatı yada kanepeyi mavi renk seçimi yapabilir ve diğer tekli koltukları beyaz ile bütünleştirebilirsiniz. Bu bütünleşmede beyaz renkli koltuklarınıza mavi renkli yastıklar kullanırsanız daha canlı bir uyum sağlamış olursunuz. Oturma grubu seçiminizde renk uyumu dışında geniş ve yerden yüksek tasarımlar seçebilirsiniz. Geniş oturma grupların da evde doluluk ve daha çok rahatlık ön planda olur.

Oturma grubuna tül ve perde seçimi: Mavi beyaz ev dekorasyonu yapacaksanız bunun için tülleri öncelik olarak standart beyaz renkleri seçmek önemlidir. Bu seçtiğiniz tülde çiçek desenlerinden daha çok fırfırlı desenler kullanabilir. Evin içinde mavinin canlılığını hissetmek için ise mavi perde seçmenizi öneriyoruz. Mavi perde için kurdeleyi beyaz ve kalın kelebek şeklinde seçim yapınız.

Mavi beyaz duvar dekorasyonu: Canlı beyaz renklere spot lambalar eşlik ettirmeniz ve fotoğraf albümünü beyaz çerçeveler ile süslemeniz yeterli olacaktır. Yada bir saat seçimi yaparsanız mavi ile süslenmiş bir saat tercih edebilirsiniz.

Orta sehpayı ise beyaz renk seçebilir veya mavi üst desen beyaz bacaklı bir orta sehpa koyabilirsiniz.

Mavi beyaz yemek odası dekorasyonu

Çoğunlukla bu seçim sandalyeler ile oynama yapabilirsiniz. Beyaz bir yemek masasına mavi sandalyeler seçebilirsiniz. Buda odaya görsellik katar ama tercihen beyaz tercih etmeniz iç açıcı bir oda oluşturmasını sağlar. Mavi ye önem verilecek ise de tabak takımınızı maviler ile süslü tercih edebilerek uyumu daha çok arttırabilirsiniz.

mavi beyaz ev dekorasyonu modelleri

Hol halı seçimi: Holde halı renginiz beyazın içine maviler işleyen bir desen seçimi yapılabilir. Düz bir halı düzeni yerine kıvrımlı ve kalıp desenli halılar seçebilirsiniz.

mavi beyaz ev dekorasyonları

Mavi beyaz çocuk odası dekorasyonu: Çocuk odasında tüller ve perde uyumunu mavi ile beyazı birleştirebilirsiniz. Çocuğun yatağını da aynı şekilde mavi ve beyaz ile birleştirebilirsiniz. Desenler içinde maviyi daha çok barındırabilirsiniz. Erkek çocuklar da renk olarak daha çok tercih edildiğini söz konusu bir durumdur.

“Mavinin erkeksi ve huzur verici güzelliği beyazın saflığı ile birleşince şık bir tasarım ortaya çıkar unutmayın! “

mavi beyaz ev salon dekorasyonu

beyaz mavi ev dekorasyonu modelleri

mavi beyaz dekorasyonlar

mavi beyaz ev mutfak dekorasyonu

beyaz mavi mutfak dolabı


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Mavi Beyaz Rengi İle Ev Dekorasyonu