Alternatif Site Adreslerimiz:

Yatak Odası için Asma Yatak Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Yatak odanız için hem konforlu hem de yaratıcı fikirler arıyorsanız yatak odasıiçin asma yatak modelleri tam da size göre. Görsel açıdan son derece estetik bir görünüme sahip bu yatak odaları göründüğünden daha eğlenceli ve rahat bir modeldir. Yatak odanıza sıra dışı bir görünüm kazandıracak olan asma yatak odası için birçok model bulunmaktadır. Asma yatak odası fikri aslında veranda de ve bahçeler de kullanılan eski koltuk ve sandalyelerin tavandan halat ya da zincirle salıncak haline getirilmesi fikrinden gelmektedir.

Yatak odası için asma yatak modelleri de aynı bu şekilde zincir ve kalın halatlar ile tavana monte edilmektedir. Bu modeller yatak odanıza olduğundan daha sıcak ve rahat bir görünüm kazandıracaktır. Yaratıcı bir dekor fikri olan asma yatak odası modelleri için çok büyük bir masrafa ve malzemelere ihtiyacınız yoktur. Yatak odanızın istediğiniz bir görünüme ve beğendiğiniz modelle kavuşması için ihtiyacınız olan tek şey biraz el becerisidir. Yani bu tarz işlere el yatkınlığınız varsa ister yatak odanız da isterseniz çocuk odanız da bu modeli kullanabilirsiniz.

asma yatak modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Yatak odası için asma yatak nasıl yapılır?

Daha önce de dediğimiz gibi yapımı o kadar da zor değildir. İlk önce tavana zincirle mi yoksa halatla mı montajlamak istediğinize karar vermelisiniz daha sonra yatağınızın yerden yüksekliğini ayarlamalısınız. Eğer zincir ya da halat kullanmakta kararsız kaldıysanız bizden size ufak bir tüyo, eğer ki ahşap detayların daha ön planda olduğu bir yatak odanız varsa halatlar yatak odanıza daha uyum sağlayacaktır bunun yanı sıra eğer yatak odanız endüstriyel bir dekorasyona sahip ise zincirler dekorunuza daha uyum sağlayacaktır. Ama unutmamalısınız ki tavana monte edeceğiniz çengel veya benzeri malzemenin de hizasını çok iyi ayarlamanız gerekmektedir. Eğer asma yatak odası fikriniz sevdiyseniz birçok farklı modellere bakarak sizde size en uygun olanı seçip yaptırabilirsiniz.

yatak odası için asma yatak

asma yatak odası modelleri

asma yataklar

yatak odaları için asma yataklar

halatlı asma yataklar

yatak odası asma yatakları

asma yatak modelleri

halatlı asma yataklar


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Yatak Odası için Asma Yatak Modelleri