Alternatif Site Adreslerimiz:

Turkuaz Renkli Ev Dekorasyonu Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Dekorasyonda renk seçimi bir o kadar zor olduğu gibi bir o kadar da keyifli diyebiliriz. Özellikle seçimleriniz doğru yönde olursa,  tamamlanacak ev dekorasyonu size yansıttığı atmosfer ile keyifli hale dönüşecektir.

Evin tüm odalarında, detaylarda, aksesuarlarda, mobilyalarda kullanılabilecek olan turkuaz rengi, insanın içine işlediği o huzur duygusu ile de farkını ortaya koymaktadır. Belki evinizin duvarlarında tercih etmeyi düşünmüyorsunuz ama aksesuarlarda bu rengi kullanabilirsiniz. Turkuaz renginde ev dekorasyonları,  kullanıcılar tarafından beğenilen, tercih edilen ve kullanıcılar tarafından onaylanan bir renk.

Aşağıda örnek olarak eklediğimiz turkuaz renginde ev dekorasyonları yazılar ile anlatamayacağımızı size anlatacaktır. Yatak odasında, oturma odasında, hatta mutfakta bile insanın içine o aşıladığı huzur ve ferahlığı hissedeceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

turkuaz ev dekorasyonu

Turkuaz rengini hangi odalarda ve alanlarda tercih edebilirsiniz?

Turkuaz renginde ev dekorasyonlarını incelediğimizde turkuaz rengi hem detaylarda hem de bütünde kullanılmış. Yani turkuaz renginden korkmanıza gerek yok. Sadece sıcak renklerden çok soğuk bir imaj yaratıyor. Kullanım olarak ise oturma odası, banyo, mutfak bu rengi çok güzel kucaklıyor. Yatak odasında ise aksesuarlarda turkuaz detaylara yer verebilirsiniz.

Turkuaz renginde ev dekorasyonları göz önüne alındığında turkuaz renginin koyu bir renk olmaması onun avantajı olarak önümüze geliyor. Küçük odalarda, ışık almayan karanlık kalan alanlarda koyu renklere göre daha rahat kullanabilirsiniz.

Beyaz ile olan uyumu çok şık! Beyaz ile birlikte kullanmayı deneyebilirsiniz. Direk olarak koyu renklerle bir bütünlük sağlanamıyor ama örneklerde de görebileceğiniz beyaz ile uyumunu siz de onaylayacaksınız.

turkuaz renkli ev dekorasyonu

turkuaz renkli ev salon dekorasyonu

turkuaz renkli ev yatak odası dekorasyonu

turkuaz ev dekorasyonu modelleri

turkuaz ev mutfak dekorasyonu

turkuaz renkli mutfak dekorasyonu


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Turkuaz Renkli Ev Dekorasyonu Modelleri