Alternatif Site Adreslerimiz:

Çatı Katı İçin Yatak Odası Dekorasyonu ve Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Tavan araları, doğru değerlendirildiğinde evin en rahat ve en konforlu alanlarına dönüşebilir. İki ya da üç katlı bir eviniz varsa ya da bir çatı katında yaşıyorsanız, bu alanı çok şık ve modern bir yatak odası haline getirebilirsiniz. Yatak odasına dönüştüreceğiniz alanda pencereler varsa, pencere önlerini iyi değerlendirmelisiniz. Sabahları güneş ışığı ile uyanmak tam da size göreyse, yatağınızı pencere önünde konumlandırabilirsiniz. Çatı katı yatak odası modelleri arasında bu tarz seçimler karşımıza daha fazla çıkıyor, bilginiz olsun. 

Tavanın şekli ve giderek kısalması nedeniyle kısalan tavanın altındaki kısmı boş bırakmak yerine değerlendirmeye ne dersiniz? Bu bölüme özel ölçülere göre bir giyinme dolabı ya da kitaplık yaptırabilirsiniz. Bu, yatak odanızda büyük ölçüde yerden tasarruf sağlayacaktır. Aynı bölümde tavana poster ya da 3 boyutlu manzaralı panellerden yaptırarak modern ve farklı bir tasarıma sahip olabilirsiniz. Çatı katı yatak odası modellerine baktığımızda da bu tarz modellerle sıkça karşılaşıyoruz.

kullanışlı çatı katı yatak odası

Sponsorlu Bağlantılar

Yatağınız ve gardırobunuz için yer ayarladıktan sonra, çatı katı yatak odası dekorasyonunda hala yeterli alan varsa, bu alanda oturmak, kitap okumak ve hobileriniz için de yer açabilirsiniz. Örneğin resim yapabileceğiniz bir alan ya da televizyon karşısında bir koltuk, tavan arasındaki yatak odası için tercih edebileceğiniz mobilya ve ürünler arasında.

Çatı katında minimum eşya kullanarak da ferah ve kullanışlı bir çatı katı yatak odası dekorasyonu tasarlayabilirsiniz. Özellikle manzaranız ve terasınız da varsa, bu çatı katının dekorasyonunu en iyi şekilde değerlendirmelisiniz. Sitemizdeki örnekler size ilham verecek…

çatı katı yatak odası

çatı katı yatak odası dekorasyonu

çatı katı için yatak odası

ferah çatı katı yatak odası

çatı katı yatak odaları

çatı katı yatak odası

çatı katı için yatak odası modelleri

çatı katı için modern yatak odası dekorasyonu

çatı katları için yatak odası


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Çatı Katı İçin Yatak Odası Dekorasyonu ve Modelleri