Alternatif Site Adreslerimiz:

1+1 (bir artı bir) Ev Dekorasyonu Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

1+1 (bir artı bir) Ev Dekorasyonu Modelleri

Çocuksuz çiftler, arkadaşlar ya da tek başına yaşayanlar için ideal bir yaşam alanı sunan 1+1 evler, diğer evlere göre daha küçük olduğundan, ortamdan maksimum verim alabileceğiniz, kullanışlı, rahat ve konforlu bir alan yaratmalısınız. Peki, 1+1 ev dekorasyonu modelleri arasında hangi tasarımlar öne çıkıyor? Bir yatak odası ve oturma odası alanı ile tasarlanan bir oda bir salon evlerde genellikle Amerikan mutfaklar yer alıyor.

Hem kullanışlı hem de pratik bir alan sağlayan Amerikan mutfaklar, stüdyo daire ya da 1+1 daire gibi küçük evlerde rahat bir kullanım yaratıyor. Küçük bir eviniz varsa, öncelikle yaşadığınız alanı minimal detaylar ile maksimum verim alacak şekilde değerlendirmelisiniz. Depolama seçeneği sunan koltuklar, gömme dolaplar, açılıp kapanır masalar, televizyon üniteleri gibi hem yerden tasarruf edebileceğiniz hem de modern seçenekler sunan eşyalar ile doğru bir 1+1 ev dekorasyonuna sahip olabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

bir artı bir ev dekorasyonu

Küçük evlerin dekorasyonunda dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta da renk seçimidir. Koyu renkler ile eviniz daha küçük ya da basık görünebilir. Oysa açık renkler ile içiniz açılacak, eviniz daha ferah ve kullanışlı görünecektir. Beyaz, pastel tonları, turkuaz, mercan tonları küçük dairelerde tercih edebileceğiniz renkler arasında. 1+1 ev dekorasyonu modellerine baktığımızda da genellikle soft ve pastel tonların tercih edildiğini görüyoruz. Küçük evinizde ufak detaylar ile çok daha farklı ve kullanışlı bir yaşam alanı yaratabilirsiniz.

Özellikle fotoğraflar dekorasyon yapacaklar için çok etkileyici ve fikir verici oluyor. Bunu bilerek yazılarımızı kısa tutuyor örnek modellerimize daha fazla yer veriyoruz. Aşağıda yer alan bir artı bir ev dekorasyonu modelleri adı altında sunduğumuz fotoğraflara göz atabilirsiniz.

1+1 ev dekorasyonu

1+1 ev dekorasyonu modelleri

1+1 ev dekorasyonu nasıl olmalı

modern 1+1 ev dekorasyonu

bir artı bir ev dekorasyonları

bir artı bir ev dekorasyonu modelleri

1+1 bir artı bir ev dekorasyonu

bir artı bir ev dekorasyon modelleri

bir artı bir ev dekorasyonu mutfağı


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon 1+1 (bir artı bir) Ev Dekorasyonu Modelleri