Alternatif Site Adreslerimiz:

Yeni Salon Dekorasyon Örnekleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Salon dekorasyonunda bildiğiniz birçok yanlış mevcuttur.Bu yanlış bildiklerinizden biri : daha fazla eşyanın ve aksesuarın daha şık bir görünüm elde etmek için kullanılmasıdır.Daha çok aksesuar vb. öğeler kullanarak değilde , az eşya ile ne kadar şık görünür düşüncesini benimsemeniz  ferah ve kullanışlı alanlar elde etmenizi sağlayacaktır.

Salonunuzu dekore ederken , diğer odalar ve alanlar ile uyumuna dikkat etmelisiniz.Yeni salon dekorasyon örneklerinde ön plana çıkan unsur : salonun diğer odalarla ile uyumu diyebiliriz.

Salonun genişliğini ele alırsak, alan boyutu bildiğiniz gibi dekorasyonda önemlidir.Geniş alanlara sahipseniz , mobilya ve aksesuar seçimini ona göre yapabilirsiniz.Dar alanlara sahipseniz ise kullanışlı ve fonksiyonel mobilya ve aksesuar seçimi yaparak dar alanın getirdiği olumsuzlukları ortadan kaldırabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

salon dekorasyon örnekleri

Yeni salon dekorasyon örneklerinde artık klasikten uzakta , modern ve şık tasarımlar dikkat çekmektedir.Bu şıklık : modern çizgilere sahip bir oturma grubu , tv ünitesi , son model bir televizyon ve ses sistemi ; ayrıca aydınlatma ve modern halı kullanımı ile elde edilmektedir.Modern ve şık salon örneklerinin yanında yeni salon dekorasyon örneklerinde , klasik yapıda ki dekorlar da  dikkatimizi çekmiştir.

Ev dekorasyonunda en çok önem verilen alanlardan biri olan salon , göz kamaştıran bir eve sahip olmanızı sağlayabilir.Tüm alanlara etkisini düşünürsek , salon dekorasyonuna oldukça fazla önem vermelisiniz.

Bir araya getirdiğimiz modern yapıda dekore edilmiş salonlara göz atabilirsiniz.

salon dekorasyon örnekleri

salon dekorasyon örnekleri

salon dekorasyon örnekleri

salon dekorasyon örnekleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Yeni Salon Dekorasyon Örnekleri