Alternatif Site Adreslerimiz:

Pembe Ev Dekorasyonu

Sponsorlu Bağlantılar

 

Evinizin dekorasyonuna yenilik getirmeye ne dersiniz? Biz kadınlar için pembe, küçük bir kız çocuğu olduğumuz günden başlayan bir sevda desek yanlış olmaz. Evinizde şeker gibi bir görünüm yaratacak pembe ev dekorasyonu ile hem vintage hem de modern tarzda mekanlar yaratabilirsiniz. Pembeyi dilerseniz detaylarda, dilerseniz de mobilya ve koltuklarda kullanarak evin havasını değiştirebilirsiniz.

pembe salon dekorasyonu modelleri,

Pembe Salon Dekorasyonu

Sponsorlu Bağlantılar

Salonunuzda yenilik yaratacak bir renk arıyorsanız, tercihinizi pembe renkli bir salon dekorasyonundan yana kullanabilirsiniz. Şeker pembesi koltukları fuşya renkli fon perdeler ve beyaz renkli tül perdeler ile tamamlayarak salonda pembenin tüm tonlarını yansıtın. Pembe ev dekorasyonu için salonunuzda yarattığınız bu pembe görünümü dengelemek için, halı ve aksesuar ürünlerinde tercihinizi fıstık yeşili, bordo, mor, limon sarısı ya da haki yeşili gibi pembe ile uyumlu renklerden yana kullanmanızı öneriyoruz.

Pembe Mutfak Dekorasyonu

Mutfak dekorasyonunda artık klasik kahverengi ya da beyaz renklerin yerini daha canlı ve modern renkler alıyor. Mutfaktayken içinizi açacak bir ortam yaratmak için, mutfak dolabı seçiminde tercihinizi fuşya tonlarında mutfak dolaplarından yana kullanabilirsiniz. Pembe ev dekorasyonu için, mutfağınızda da pembeyi tercih edebilirsiniz. Fuşya renkli mutfak dolaplarınızı tamamlamak için, siyah ankastre mutfak ürünleri, fıstık yeşili aksesuarlar ve neon sarı renkte halı ya da mutfak halıları iyi birer seçim olacak. Pembenin farklı tonlarını bir arada kullanarak, salondan mutfağa kadar evinizin her odasında, pembe ile şık ve modern bir tarz yaratabilirsiniz.

pembe ev dekorasyonu

pembe ev dekorasyonu

pembe ev

pembe ev dekorasyonu modelleri

pembe salon dekorasyonu

pembe evler


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Pembe Ev Dekorasyonu