Alternatif Site Adreslerimiz:

Country Oturma Odası

Sponsorlu Bağlantılar

 

Country Oturma Odası

Oturma odanızda yeni ve farklı bir dekorasyon yaratmak isterseniz, Fransız dekorasyonundan ilham alan country oturma odası dekorasyon seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Fransız konforunu evinizde yaşatacak country koltuk ve mobilyalar ile evinizin dekorasyonunda yenilik yaratın. Country tarzda berjerler, koltuklar, halı ve perdeler ile tamamlayacağınız bu tarz mobilyalar, kullanışlı ve farklı seçenekler sunuyor. Bir dönem moda olduktan sonra yeniden moda olan country mobilya ve dekorasyon ürünleri ile içinizi açacak mekanlar yaratabilirsiniz.

Soft renklerin ön plana çıktığı ve çizgili desenlerin de yer aldığı country oturma odası dekorasyonu, klasik ve modern dekorasyonu bir araya getiriyor. Kırsal yaşam tarzını modern tarz ile birleştirerek ortaya modern ve kullanışlı mekanlar çıkaran country tarzda oturma odası dekorasyonları ile oturma odanızda rahat ve modern alanlar yaratın. Doğal ve sade görünümü ile göz yormayacak seçenekler arıyorsanız, tercihinizi country tarzdaki mobilya ve aksesuarlardan yana kullanabilirsiniz.

ferah country oturma odası

Sponsorlu Bağlantılar

Siz de evinizde, oturma odanızda yenilik yaratmak istiyorsanız; vintage ve country tarzını bir arada kullanarak modern alanlar yaratabilirsiniz. Bunun için farklı seçenekler sunan country oturma odası dekorasyon örneklerinden ilham alabilirsiniz. Dağ evleri ya da çiftlik evlerinde sıkça karşılaştığımız bu tarz dekorasyonlar, artık evlerimizde de kullanılıyor. Minimal detaylar ile sadeliği ön plana çıkaran bu modern ve vintage karışımı dekorasyon seçenekleri, iç mekan düzenlemelerinde birçok farklı tasarım seçeneği sunuyor. Bu konuda fikir almak için sitemizde yer alan country tarzda oturma odası modellerinden ilham alabilirsiniz.

country oturma odası

country oturma odası

country oturma odaları

modern country oturma odası

country oturma odası tasarımı

country oturma odası dizaynı

country oturma odası resimleri

country tarzı oturma odası


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Country Oturma Odası