Alternatif Site Adreslerimiz:

Salon Dekorasyon Fikirleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Salon Dekorasyon Fikirleri

Salon dekorasyonunuzda yapacağınız ufak değişiklikler ile mekanda büyük değişiklikler yaratabilirsiniz. Salonun duvarlarında kullanacağınız üç boyutlu duvar kağıtları, elektronik şömine, rahat ve konforlu köşe koltuklar, etnik ya da renkli çerçeveli aynalar, dekorasyonunuz ile uyumlu tablo ve fotoğraflar, renkli koltuk minderleri, vintage ya da modern tarzda sehpalar, renkli ve desenli perdeler ve daha birçok salon dekorasyon fikirleri ile salonunuzun dekorasyonunu yenileyebilirsiniz.

Salon İçin Duvar Dekorasyonu

Sponsorlu Bağlantılar

Duvar kağıdı seçimi, salon dekorasyonunda oldukça önemli bir detay. Mekanda küçük değişikliklerle büyük farklılık ve yenilikler yaratmak için en güncel ve trend salon dekorasyon fikirleri arasında yer alan 3 boyutlu ya da baskılı duvar kağıtlarını tercih edebilirsiniz. Duvarlarda duvar kağıdından hoşlanmıyorsanız, saten boyaları da tercih edebilirsiniz. Klasik bir salon dekorasyonunuz varsa, kahverengi ya da bordo renkli perdeleri ve haki yeşili saten duvar boyasını tercih edebilirsiniz. Onları tamamlamak için ise tercihinizi avangart ve klasik tablolardan yana kullanabilirsiniz.

Modern Salon Dekorasyonu

Salonunuza modern bir görünüm kazandırmak istiyorsanız, kullanışlı ve fonksiyonel ürünler kullanmanızı öneriyoruz. Televizyon sehpanızı televizyon ünitesi ile değiştirerek işe başlayabilirsiniz. Modern salon dekorasyon fikirleri arıyorsanız, renklerde canlılığa gitmenizi öneriyoruz. Krem rengi koltuk takımınızı, üzerinde pembe, sarı, yeşil, mavi, turuncu gibi koltuk minderleri ile renklendirebilirsiniz. Onu tamamlayacak vintage tarzda sehpa ve avizeler de modern salon dekorasyonunuz için kullanabileceğiniz detaylar arasında yer alıyor.

salon dekorasyon fikirleri

salon dekorasyon fikirleri,

salon dekorasyonu fikirleri

salon dekorasyon modelleri fikirleri

salon tasarım fikirleri

salon dekor fikirleri

salon dekorasyon fikri

salon dizayn fikirleri

salon dekorasyon

geniş salon dekorasyon fikirleri

büyük salon dekorasyon fikirleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Salon Dekorasyon Fikirleri