Alternatif Site Adreslerimiz:

3D 3 Boyutlu Taban Dekorasyonu

Sponsorlu Bağlantılar

 

Evin dekorasyonu her zaman dile getirdiğimiz gibi çok önemli. Bu hem sizin kendinizi iyi hissetmeniz hem de ağırladığınız misafirlerinize şık görünmek adına düşünülebilir... Önemli olarak gördüğümüz dekorasyonun da uyum içinde olmasına ve şık olmasına özen göstermeliyiz. Tek bir odanın şıklığı değil tüm odalar adeta birbiri ile yarışmalıdır. 

Dekorasyon alanında her gün yeni bir yenilik ile karşılaşmaktayız. Tabii ki bu hıza yetişmek mümkün değil ama olduğu kadar yenilikleri takip etmek yeterli olacaktır. 

Son dönemde 3D yani 3 boyutlu dekorasyon detayları ile sıklıkla karşılaşmaktayız. Özellikle duvarlarda başlayan bu akım, artık taban dekorasyonu içinde geçerli diyebiliriz. Şöyle ki 3D taban dekorasyonu modelleri görücüye çıkmış durumdadır. Gerçekçi duruşu ile 3 boyutlu taban dekorasyonu, salonunu bir havuz kenarı edasına bürüyebilir. Ya da banyonuzu... Banyo dekorasyonunda kullanılan 3D taban dekorasyonu tasarımları, denizin üstündeymiş gibi bir his ve atmosfer yaratacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

3 boyutlu taban dekorasyonu

Bizim en çok beğendiğimiz model ise banyoda kullanılan, yunus figürlerini de içeren 3 boyutlu taban dekorasyonudur. Banyo ile bütünleşen bu yunuslu tasarım, hayal dünyasının kapılarını aralamaktadır.

Fazla söze gerek diyerek, bu özel 3 boyutlu taban dekorasyonu modellerine göz atmanızı rica edeceğim. Bu tasarımlara hayran olacaksınız, hatta kendi banyonuzda ya da salonunuzda görmek isteyeceksiniz. Şunu da söylemeden geçmeyelim, biraz ürkütücü duruyor doğrusu...

3D taban dekorasyonu

taban dekorasyonu

3 boyutlu taban modelleri

3 boyutlu taban dekorasyonu modelleri

3d taban modelleri

3 boyutlu yunuslu taban dekorasyonu

taban tasarımları

3D taban tasarımları

3 boyutlu denizli taban tasarımları

yunus balıklı taban dekorasyonu


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon 3D 3 Boyutlu Taban Dekorasyonu