Alternatif Site Adreslerimiz:

Arabalı Çocuk Odaları Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Arabalar , bildiğiniz gibi  genellikle erkek çocukların beğenisi ve ilgisi altındadır.Sokaklarda,oyunlarda, televizyonda , dergi ve gazetelerde gördükleri araba modelleri ,hep çocukların dikkatini çekmiştir.Dekorasyon ve mobilya firmaları da bunu es geçmeyerek çocukları sevindirecek tasarımda ki ürünlere imza atmışlar ve arabalı çocuk odaları modellerini piyasa sürmüşlerdir.Çocuk odalarında yer alan yatak genellikle son model bir arabaya bürünmüştür.Bazı modellerde bu yatak şeklinde ki arabanın, farları bile yanıp sönebilmektedir.Ayrıca odanın içi bir garaj ve bu garajda konuçlanmış araba figürü yansıtılmaktadır.

Arabalı bu modeller ;çocuğunuza ,odasında hem keyifli vakitler geçirmesini sağlamakta hem de zevkli bir şekilde uyumasına yardımcı olmaktadır.Çocukların uyku problemlerini düşünürseniz , bu arabalı çocuk odaları çözüm yolunuz olabilir.

Arabalı Çocuk Odaları

Sponsorlu Bağlantılar

Eğlencenin maksimum seviyede yaşandığı arabalı çocuk odalarında, ders çalışmayı sağlamak içinde bir takım tasarımlara imza atılmıştır.Çalışma masaları daha zevk alınabilecek alanlara dönüştürülmüştür.Böylece çocuğunuz ders çalışmayı kendisi isteyecek.

Bir oyun alanı gibi gözüken arabalı çocuk odaları , geçen senenin de çocuklar tarafından ilgi gören ürünleri arasında.Yatağın araba , çalışma masasının benzin istasyonu , dolapların ve rafların da bir garaj havası yansıtması ; bu ürüne ilginin neden arttığını göstermekte.

Merak ettiğiniz konu ,bu mobilyaların fiyatı olabilir.Arabalı çocuk odaları modelleri fiyatları çeşitli firmalara göre değişkenlik göstermektedir.Bu durumda bütçeye uygun ürünler bulmanızı kolaylaştırıcaktır.

İnceleyebileceğiniz arabalı çocuk odaları modelleri...

Arabalı Çocuk Odaları

Arabalı Çocuk Odaları

Arabalı Çocuk Odaları

Arabalı Çocuk Odaları


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Arabalı Çocuk Odaları Modelleri