Alternatif Site Adreslerimiz:

2016 Salon Dekorasyonları

Sponsorlu Bağlantılar

 

2016 Salon Dekorasyonları

Salonunuzda değişiklik yapmanın tam zamanı. Yeni yıla az bir zaman kaldı, şu sıralar dekorasyon ve mobilya mağazalarında bulunan %50'ye varan indirim fırsatlarından yararlanarak yeni ve modern bir salon dekorasyonu yaratabilirsiniz. 2016 salon dekorasyonu ile yeni sezonda öne çıkan renklerle dekore edeceğiniz salonunuzda mutluluk rüzgarları estirin. Canlı renkleri ister detaylarda, isterseniz de mobilyalarda kullanarak, salonunuza farklı bir bakış getirebilirsiniz. Turkuaz, nar çiçeği, portakal rengi, limon sarısı, gri, bordo, gül kurusu gibi 2016 yılının moda renklerinden oluşan bir salon dekorasyonuna ne dersiniz?

salon dekorasyonları

Sponsorlu Bağlantılar

2016 salon dekorasyonları trendleri arasında bu renklerle sıkça karşılaşıyoruz. Canlı, farklı, eğlenceli ve cesur bir dekorasyon seçimi için siz de mobilyalardan perdelere, aksesuarlardan halılara kadar salonunuzu baştan dekore ederken bu trend renkleri kullanmayı ihmal etmeyin. Moda ve güzellik sektöründe her şey doğallığa doğru ilerlerken, dekorasyon dünyası da bundan etkileniyor. Orta sehpalar, konsollar, dresuarlar, masalar, televizyon üniteleri; kısacası salon mobilyalarında ahşap ya da "wood desing" ürünlerinden yardım alabilirsiniz.

Bu yıl salonunuzu her zamankinden daha ferah ve daha kullanışlı bir hale getirin. Modern rüzgarlar estirmek için, işe koltukları değiştirerek başlayın. Rahat ve oturduğunuzda içine gömülebileceğiniz, kullanışlı bir köşe koltuğa ne dersiniz? Onu tamamlayacak bir televizyon ünitesine de ihtiyacınız olacak. Hem böylece üzerine televizyon koyduğunuz konsolun kapladığı yerden de tasarruf etmiş olacaksınız. 2016 salon dekorasyonları da fonksiyonel,işlevsel ve kullanışlı mobilyalara sıkça yer veriyor.

2016 salon dekorasyonları

2016 salon dekorasyonları resimleri

2016 küçük salon dekorasyonları

2016 klasik salon dekorasyonu modelleri

2016 modern salon dekorasyonları

geniş salon dekorasyonları 2016

2016 beyaz salon dekorasyonları

2016 salonları


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon 2016 Salon Dekorasyonları