Alternatif Site Adreslerimiz:

Oturma Odası Dizaynı 2016

Sponsorlu Bağlantılar

 

Oturma Odası Dizaynı 2016

Oturma odanızın dekorasyonunda değişiklik mi yapmak istiyorsunuz? Ya da yeni taşınacağınız evde güzel, büyük bir oturma odası mı var? Peki oturma odanızı nasıl dekore edeceğinizi biliyor musunuz? Oturma odasının salonunuzdan farklı görünmesi için önerilerimiz var. Salon dekorasyonunda koyu renkleri, ahşap mobilyaları ve zengin görünümü seviyor olabilirsiniz. Ancak söz konusu oturma odası dizaynı 2016 modelleri olduğunda, önerimiz daha modern mobilyalar ve daha renkli aksesuarlar olacak.

Modern bir görünüm için ilk satın almanız gereken ürün köşe koltuklar olacak. Hem yerden tasarruf ettiren hem de modern görüntüsü ile oturma odası dizaynı modelini ve havasını bir anda değiştiren, rahatça yatıp dinlenebileceğiniz köşe koltukları, açık renklerde tercih etmeniz, oturma odanızın daha ferah ve daha büyük görünmesine de yardımcı olacak. Oturma odasına perde seçerken, klasik kumaşlardan ve koyu renklerin yerine, dilerseniz stor perdelerde, dilerseniz de fon ve tüllerde açık renklere yönelmenizi tavsiye ediyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Özellikle mekanda bahar ve yaz havası yaratmak isteyenler için, stor perdelerde deniz yeşili ya da açık mavi tonları tavsiye ediyoruz. Bunu bir de sarı tonlarında koltuklar ve beyaz halı ile tamamladığınızda, mekanın havasının nasıl değiştiğini göreceksiniz. Aksesuarlara gelince... Modern aksesuarlar, oturma odası dizaynı için biçilmiş kaftan. Cam objeler, renkli nesneler, eğlenceli tablolar ve duvar aksesuarları ile oturma odanızı renklendirebilirsiniz. Oturma odasında televizyon tercih edecekseniz, duvara monte edilen televizyonlar ile yerden tasarruf edebilirsiniz.

oturma odası dizaynı modelleri

oturma odası dizayn

2016 oturma odası dizaynı

modern ferah oturma odası dizaynı

2016 oturma odası dizaynı

oturma odaları dizaynı

oturma odası dizayn modelleri

oturma odası dizaynları


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Oturma Odası Dizaynı 2016