Alternatif Site Adreslerimiz:

2016 Oturma Odası Dekorasyonu Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Oturma odaları, salona göre daha küçük mekanlardır. Dolayısıyla oturma odasını dekore ederken mekanın genişliğini göz önünde bulundurun. Eğer küçük bir oturma odasına sahipseniz, size en uygun 2016 oturma odası dekorasyonu modellerinden ilham alarak, evinizde harika alanlar yaratabilirsiniz. Evinizde dinlenebileceğiniz, televizyon izlemek ya da kitap okumak için kullanabileceğiniz bir oturma odası varsa, onu mümkün olan en doğru şekilde dekore etmelisiniz. Köşeli koltuklar, oturma odası gibi küçük alanlar için idealdir.

Oturma odasında kullanacağınız koltuk ve mobilya ürünlerinde, renk seçimi oldukça önemlidir. Eğer küçük bir oturma odasına sahipseniz, tercihinizi açık ve soft renklerden yana kullanmalısınız. Koyu renkler, mekanın daha kalabalık ve daha küçük görünmesine neden olur. Eğer oturma odanızı dinlenmek, kafa dinlemek ve rahatlamak için kullanıyorsanız, açık renkler ve minimal ürünlerle kullanışlı ve ferah bir alan yaratın.

2016 oturma odası dekorasyonu modelleri, fonksiyonel ürünleri ön plana çıkarıyor. Oturma odası gibi alanlarda kullanabileceğiniz yataklı koltuklar, sandıklı koltuklar, duvara monte kitaplıklar, duvara asılabilen televizyonlar ile hem ferah hem de kullanışlı alanlar yaratabilirsiniz. Oturma odasında aydınlatma da çok önemlidir. Şık ve modern bir avize seçiminden sonra, ihtiyacınıza en uygun aydınlatmayı tercih edin. Bu alanı daha çok kitap okumak için kullanacaksanız, ayarlanabilir ışık düğmelerini tercih edebilirsiniz. Böylece televizyon izleyeceğiniz zaman daha loş ışığı, kitap okuyacağınız zaman daha aydınlık bir ışıklandırma kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

2016 Oturma Odası Dekorasyonu Modelleri

2016 oturma odası resimleri

2016 oturma odası dekorasyonu

2016 oturma odası modelleri

2016 oturma odası dekorasyonu modelleri

2016 oturma odaları

2016 oturma odası

2016 beyaz oturma odası dekorasyonu

oturma odası dekorasyonu modelleri

2016 oturma odası dekorasyon örnekleri

oturma odası


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon 2016 Oturma Odası Dekorasyonu Modelleri