Alternatif Site Adreslerimiz:

Evim Şahane Telefon Numarası ve Mail Adresi

Sponsorlu Bağlantılar

 

Evler yenileniyor, aileler mutlu olur. Evim Şahane tüm hızıyla devam ediyor. Tamamen baştan aşağı yenilenen salon, oturma odası, mutfak, yatak odası, banyo ya da yatak odası Evim Şahane’nin mimarı Selim Bey ve ekibinin muhteşem bir eseri…

Evim Şahane başvurusu yapan aileler, ev sahipleri özellikle başvurularının ne aşamada olduğunu merak ediyor. Yeni başvuru yapacak kişiler de bilgiye ihtiyaç duyuyor. Bunun için Evim Şahane ile iletişime geçmek istiyor olabilirsiniz. Evim Şahane programının telefon numarası ve mail adresi bilgileri ile gerekli bilgiyi edinebilirsiniz. Hatta ücreti mukabilinde evinizin dekorasyonu ya da iş yerinizin dekorasyonu yaptırabilirsiniz. Bunun için de gerekli bilgiyi Evim Şahane telefon numarası ya da mail adresini kullanarak alabilirsiniz.

evim şahane telefon numarası

Sponsorlu Bağlantılar

Evim Şahane Telefon Numarası: 0212 229 61 00

Evim Şahane Telefon Numarası 2: 0212 229 61 01

Cep Telefonu Numarası: 0532 245 39 20 - 0541 223 84 41

Evim Şahane Mail Adresi: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yuhay Mimarlık Adres Bilgisi: İstinye caddesi, no:19 Sarıyer/İstanbul

Kanal D telefon numarası: 0 (212) 478 00 88

Dikkat: Evim Şahane Başvurularında ve başvuru sonrasında kesinlikle ücret talep edilmemektedir. Son dönemde birçok şikayet alıyoruz bu konuda. Dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz. Genellikle başvuru kabulü ve noter onayı için belirli bir ücret isteyenlere kesinlikle aldırmayın. Evim Şahane ve Kanal D' nin böyle bir uygulaması yoktur.

Evim Şahane tamamen ücretsizdir. Başvurular için herhangi bir ücret talep edilmemekte ve başvuru onayınız için de böyle bir talepte bulunulmamaktadır. 

evim şahane telefon

evim şahane mail adresi


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Evim Şahane Telefon Numarası ve Mail Adresi