Alternatif Site Adreslerimiz:

2016 Ev Dekorasyonu Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Evinizin dekorasyonunu değiştirmeye mi karar verdiniz? Zeminden duvara, mobilyalardan aksesuarlara, perdelerden halılara kadar her detayda yapacağınız değişiklikler ile evinizi baştan yaratın. Size fikir verecek 2016 ev dekorasyonu modelleri ile evinizde değişiklik yaratabilirsiniz. Son yıllarda, ev dekorasyonunda modern dekorasyon detayları ön plana çıkıyor. Daha fonksiyonel, daha kullanışlı ürünlere evinizde yer açın. Daha fazla kullanım alanı sağlayan köşe koltuk takımları, 2016 yılında da ev dekorasyonunda en çok tercih edilen koltuk takımlarının başında geliyor.

Özellikle küçük salon ve oturma odaları için, köşe koltuk modelleri, evinizde şık ve modern bir görünüm yaratırken, yerden tasarruf etmenize de olanak sunuyor. Ev dekorasyonunda son yıllarda duvar dekorasyonu da ön plana çıkıyor. Farklı duvar kağıtları, dikkat çeken büyük tablolar ve desenli duvar aksesuarları ile evinizin duvarlarını yeniden tasarlayabilirsiniz. 3 boyut trendi, artık dekorasyonda da kendini gösteriyor. Duvarlarda 3 boyutlu bir duvar kağıdı tercih ederek farklılık yaratabilirsiniz. 3 boyut modası, halılarda da kendini gösteriyor.

3D halı modelleri, 2016 ev dekorasyonu modelleri arasındaki yerini de alıyor. Lüks ve minimalist detayların hakim olduğu son dönemde, kalabalık alanlar yerine, daha ferah ve kullanışlı mekanlar yaratmak gerekiyor. Evinizin havasını değiştirmek istiyorsanız, mekanı olduğundan daha ferah ve geniş gösterecek renklere yönelin. Beyaz, bej ve pudra renklerini dekorasyonda kullanmayı ihmal etmeyin. Bej renkli bir köşe koltuk takımı, desenli bir duvar kağıdı ile birlikte salonunuzun havasını değiştirmeye yetecek.

Sponsorlu Bağlantılar

 2016 Ev Dekorasyonu Modelleri

2016 ev dekorasyonu modelleri

2016 ev dekorasyonu

2016 ev mutfak dekorasyonu modelleri

2016 ev dekorasyon modelleri

2016 ev salon dekorasyonu modelleri

2016 modern ev dekorasyonu

2016 yatak odası ev dekorasyonu

2016 ev dekorasyonları

2016 evleri

2016 ev modelleri

2016 ev dekorasyonu modelleri

2016 modern ev dekorasyonu modelleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon 2016 Ev Dekorasyonu Modelleri