Alternatif Site Adreslerimiz:

Asma Tavan Çeşitleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Son yıllarda ev dekorasyonunda oldukça popüler bir uygulama haline gelen asma tavanlar, salondan yatak odasına, antreden mutfağa kadar her alanda kullanılabiliyor. Mekanda doğal ve ferah bir görünüm yaratmak, daha modern bir görüntüye kavuşturmak için başta salonlar olmak üzere evin her alanında uygulanan asma tavan modelleri, farklı aydınlatma seçenekleri ile de evinizi aydınlatıyor. RGB Led ya da spot aydınlatma gibi farklı aydınlatmalar ile evinizi renklendirebilirsiniz.

Mekanı daha güzel, daha modern ve daha zengin gösteren asma tavan uygulamaları arasında birçok farklı seçenek mevcut. Sadece evler için değil, iş yerleri için de tercih edilen asma tavanlar, son dönemde dekorasyonda belki de en çok karşılaştığımız uygulama oluyor. Yeni inşa edilen binalar ya da ev dekorasyonunda yeniliğe gitmek isteyenler için gerçekten de iyi bir seçenek oluyor. Farklı aydınlatmalı ve modern seçeneklerin yanı sıra, oldukça klasik modeller de rağbet görüyor. Zengin motifler, şık tasarımlar ile evinize farklı bir hava katmak için siz de evin dilediğiniz alanında asma tavanları tercih edebilirsiniz.

Ancak küçük mekanlarda fazla gösterişli modeller yerine, aydınlatmanın ön plana çıktığı modelleri tercih etmenizi tavsiye ediyoruz. Ayrıca asma tavanlar, yüksek tavanlı mekanlarda kendini çok daha fazla gösteriyor. Yine fazla kalabalık mekanlarda arka planda kalabiliyor. Bu nedenle asma tavanları, evin giriş bölümünde ya da salonda tercih etmeniz daha doğru bir seçenek olabilir. Ama tabi bu sizin ev dekorasyonunuz ile de alakalı...

Sponsorlu Bağlantılar

Asma Tavan Çeşitleri

oturma odası asma tavan çeşitleri

asma tavanlar

bebek odası asma tavan çeşitleri

yatak odası asma tavan çeşitleri

çocuk odası asma tavan çeşitleri

asma tavanlar ve çeşitleri

modern asma tavan çeşitleri

asma tavan


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Asma Tavan Çeşitleri