Alternatif Site Adreslerimiz:

Oturma Odası Dekorasyon Örnekleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Bir çoğumuzun salonda geçirdiğinden daha çok vakit geçirdiği bir yer varsa, bu kesinlikle oturma odasıdır. Salondaki o klasik havadan kurtulup daha samimi bir havanın hakim olduğu oturma odasında, kalabalıktan uzak bir alan yaratmak önemli. Buranın oturma odası olduğunu unutmamak gerek. Belki ayağınızı uzatıp televizyon izleyeceğiniz, belki oturup kitap okuyabileceğiniz ferah ve rahat bir ortam yaratılmalı. Siz de oturma odanızda o ağır, kasvetli salon görünümünden uzak bir tarz yaratmak istiyorsanız önerilerimize kulak verebilirsiniz.

Oturma odasında koyu renkleri bir kenara bırakın ve açık renklere yönelin. Açık mavi, açık yeşil, pudra rengi, toz pembe, açık sarı, bej, krem rengi gibi renkler, oturma odasının koltuk, halı, perde gibi mobilya ve detaylarında tercih edebileceğiniz renkler. Mümkünse deri, koyu kahve koltuklarınızı salona ayırın. Oturma odası için bej rengi köşe koltuk daha samimi ve daha rahat bir ortam yaratacak. Ayrıca genellikle küçük bir alan olan oturma odası için köşe koltuk takımları, ciddi anlamda yerden tasarruf sağlıyor.

oturma odası dekorasyon

Sponsorlu Bağlantılar

Dostlarınızı ağırladığınız oturma odanızda, mutlaka şık minderlere ve renkli kırlentlere yer verin. Özellikle yaza çok az bir zaman kalan şu günler, oturma odasında değişiklik yapmak için ideal zamanlardan. Baharı evinize taşımak için, oturma odanızda soft ve canlı renkleri bir araya getirebilirsiniz. Oturma odanızın bu görüntüsü, eve adım attığınız anda içinizi açmaya ve enerjinizi geri getirmeye yetecek.

Oturma Odası Dekorasyon Örnekleri

oturma odası dekorasyon örnekleri

küçük oturma odası dekorasyon örnekleri

oturma odası dekorasyon resimleri

oturma odası dekorasyon önerileri

ferah oturma odası örnekleri

oturma odası örnekleri

oturma odası resimleri

oturma odaları örnekleri

oturma odaları dekorasyon örnekleri

geniş oturma odası dekorasyon örnekleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Oturma Odası Dekorasyon Örnekleri