Alternatif Site Adreslerimiz:

Fuşya Yatak Odası

Sponsorlu Bağlantılar

 

Modern ev dekorasyonunda son yıllarda sıkça tercih edilen bir dekorasyon rengi olan fuşya, salondan yatak odasına, mutfaktan çocuk odasına, oturma odasına kadar her alanda tercih edebileceğiniz bir renk oluyor. Evinizde renkli bir görünüme ihtiyaç duyuyor ve daha renkli, eğlenceli ve daha modern bir mekan yaratmak istiyorsanız, yatak odası dekorasyonunda da duvarlarda, mobilyalarda bu rengi tercih edebilirsiniz.

Beyaz renkli duvarlarınızı renklendirmek için siyah mobilyalarınız ile kontrast yarattığınız yatak odanızda yatak örtüsü, halı ve perde gibi tekstil ürünlerinde fuşya rengini tercih edebilirsiniz. Yeni evli çiftler ya da yatak odasında yenilik yaratmak isteyen aileler için, fuşya renkli mobilya ve tekstil ürünleri alışverişi ile yatak odanızda yenilik ve modern bir görünüm yaratın. Yeni mobilyalar için bütçeniz kısıtlıysa, o zaman fuşya rengini, aksesuar, perde, halı, stor perde, aksesuar, avize, aplike gibi ürün seçeneklerinde kullanabilirsiniz.

fuşya yatak odası modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Renkli ve modern bir yatak odası dekorasyonu için bu renkte mekanlar yaratmaktan çekinmeyin. Yatak odanızda köklü bir değişiklik yapmak istiyorsanız, siyah renkli dolap, yatak başı, komodin ve makyaj masası gibi mobilya ürünlerini, duvarları fuşya rengine boyayarak tamamlayın. Bu rengi duvar kağıtlarında da tercih edebilirsiniz. Fuşya renkli duvar kağıtları, yatak odası dekorasyonu için iyi bir seçim olacak. Lüks mekanlarda kullanılan bu rengi, küçük odanızda daha ferah bir alan yaratmak için beyaz renkli mobilyalarınızı renklendirerek kullanabilirsiniz.

fuşya yatak odası örnekleri:

fuşya yatak odası

fuşya beyaz yatak odaları

fuşya yatak odası örnekleri

fuşya yatak odaları

fuşya renkli yatak odası

fuşya renkli aksesuarlar ve yatak odası

modern fuşya yatak odası modelleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Fuşya Yatak Odası