Alternatif Site Adreslerimiz:

Kış Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

Sponsorlu Bağlantılar

 

Kış dekorasyonunda hakim olan koyu renkler; beyaz, krem rengi gibi açık renklerle kombin edilerek kullanılıyor. Bu kış soğuk günlerde içinizi ısıtacak sıcacık bir dekorasyon yaratmak istiyorsanız, salonunuzun duvarlarında şampanya rengini, mobilyalarınızda da kahverengi renkli eşyaları tercih edebilirsiniz. Birçok farklı renk seçeneği ile tasarlanan salon dekorasyonu, tarzınızı yansıtmalı. Yazın modern mobilya ve aksesuarların yerini, salon dekorasyonunda daha klasik ve avangard mobilyalar daha çok kendini gösteriyor.

salon için kış dekorasyonu

Kışın aksesuar ve tekstil ürünleri seçiminde daha koyu renkleri, daha klasik desenleri tercih edebilirsiniz. Kışın en soğuk günlerinde içinizi ısıtacak bir şömineye ihtiyacınız olacak. Bunun için mekanınız uygun değilse, elektrikli şömineleri de tercih edebilirsiniz. Salonunuzda tercih edeceğiniz elektrikli bir şömine, evinizde romantik ve soğuk kış günlerine uygun bir ortam yaratacak. Perdelerde ve mobilya ürünlerinde kahverengini tercih edecekseniz, koltuk ve halı gibi seçimlerde daha açık renkleri tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Ayrıca bu kışın moda rengi olan bordo ve marsala rengini de yine koltuk ve halı, perde gibi ürünlerde tercih edebilirsiniz. Kışlık dekorasyon yaratmak istiyorsanız, kış motiflerini yansıtan tablolar, biblolar, şamdanlar gibi seçimlerden de yararlanabilirsiniz. Soğuk kış günlerinde kullanacağınız kardan adam motifli bir tablo, evin giriş bölümü ve hol için doğru bir seçim olacak. Kış dekorasyonunda, salonunuzda polar ve koltuk battaniyelerini tercih etmeyi ihmal etmeyin. Soğuk kış günlerinde evinizde film izlerken, koltuğun üzerinde duran bu battaniyelere ihtiyacınız olacak.

kış dekorasyonu

kış dekorasyon resimleri

kış dekorasyonu nasıl olmalı?

kış dekorasyonu örnekleri

kış dekorasyon modeli

kış için şömine dekorasyonu

kış dekorasyonları

yatak odası kış dekorasyonu

çocuk odası kış dekorasyonu


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Kış Dekorasyonu Nasıl Olmalı?