Alternatif Site Adreslerimiz:

Dubleks Ev Dekorasyonu Bilgileri 2012

Sponsorlu Bağlantılar

 

Dubleks ev dekorasyonu , diğer evlerin dekorasyonuna göre daha zordur.Çünkü üst kat ve alt katın hangi konumda dekore edilmesi gerektiğine karar vermek işleri zorlaştırır.Genellikle dublex eve sahip olanlar alt katları dinlenme , misafir odası olarak  ; üst katı ise yatak , çocuk odası ve çalışma odaları olarak konumlandırmaktadır.Daha geniş  bir alana sahip olan alt kat ilk dekorasyonun başladığı yerdir.Vakit geçirilen bir alan olduğundan buraya ayrı bir önem verilir.Kullanışlı , sade ve modern dizaynda ki oturma grupları salonunuzda yerini alabilir.Gün içerisindeki yorgunluğu salonunuzda atmak ve misafirlerinizi en iyi şekilde salonunuzda ağırlamak için huzurlu , sade , yormayan bir dekorasyon ideal olabilir.Aynı şekilde aksesuar seçimi ve aydınlatma bu dozajda olmalı.

Dubleks evlerin mutfaklarında genellikle, Amerikan mutfak yani açık mutfak  tercih edilebilir.Hem şık bir duruş , modern bir görünüm  açık mutfak modelleri ile kazanılabilir.Ayrıca açık mutfaklar kullanışlı bir yapıya sahiptir.

Mutfak ve salondan sonra dekore edilicek alan : banyo ve misafirlere ayırdığınız banyolardır.Bu alanlarıda sade bir çizgide dekore edebilirsiniz.Evinize farklı bir görünüm ,  bu gözükmeyen alanları dekore etmekle de mümkün.

Sponsorlu Bağlantılar

Üst kat ve alt kat arasında geçinizi sağlayan merdivenler , değişik dekorlar yaratmanızı sağlayabilir.Çeşitli modelleri olan bu merdivenlerden evinize en uygununu seçebilirsiniz.

Yatak odaları , genç ve çocuk odaları hakkında dekorasyon bilgilerine ulaşmak için sitemizde tur atabilirsiniz.Emin olun işinize yarayacak sayısız bilgi mevcut.

Şimdi, dubleks ev dekorasyonu örneklerini inceleyelim.

dubleks ev dekorasyonu

dubleks ev dekorasyonu

dubleks ev dekorasyonu

dubleks ev dekorasyonu

dubleks ev dekorasyonu

dubleks ev dekorasyonu

 


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Dubleks Ev Dekorasyonu Bilgileri 2012