Alternatif Site Adreslerimiz:

Misafir Odası Dekorasyonu

Sponsorlu Bağlantılar

 

Evinize gelen misafirin odası da en az diğer odaların dekorasyonu kadar önemli. Gece yatıya kalan misafirlerinizi konforlu ve ferah bir odada ağırlayın. Peki, misafir odasında neler olmalıdır? Misafir odası dekorasyonu nasıl olmalıdır? Evinizde salon ve oturma odasının yanı sıra, bir de misafir odası varsa şanslısınız. Gece yatıya kalan misafirlerinize koltuklarda yatak yapmak yerine, onlara konforlu bir yatakta yatma ve ferah bir odada kalma olanağı tanıyın. Misafir odası dekorasyonu, çok fazla mobilyanın olmadığı, sadeliğin ön planda olduğu bir dekorasyon olmalıdır.

Açık renkler, sade desenli tekstil ürünleri misafir odasındaki yerini almalıdır. Ayrıca kullandığınız mobilyaların da sayısının az olmasına ve fazla yer kaplamayan mobilyalar olmasına özen gösterin. Böylece misafirlerinize daha ferah bir mekan yaratabilirsiniz. Misafir odanızda, misafirinizin ihtiyaç duyabileceği kıyafet ve özel eşyaların olacağı bir dolap bulundurun. Örneğin kullanılmamış pijamalar, temiz havlular, temiz kıyafetleri bu dolaba yerleştirebilirsiniz. Böylece misafirleriniz, sizde kaldıklarında yanlarında pijama taşımak zorunda kalmayacaklar. Ayrıca sabah kalktıklarında duş almak istediklerinde, onlara özel havlular onlar için çok iyi olacak.

Misafir odası dekorasyonunda yalnızca mobilyalar değil, kullanılan halı, perde ve aksesuarlar da oldukça önemlidir. Fazla gösterişten uzak bir oda dekore etmeniz gerektiğini söylemiştik. Sürekli evinde misafir ağırlayan bir aile iseniz, misafir odası sizin için oldukça önemli. Beyaz bir halı, soft renklerde perdeler ve hem sade hem de modern aksesuarlarla misafir odası dekorasyonunu tamamlayabilirsiniz. Bu yıl, oda dekorasyonunda turkuaz ve mint yeşili oldukça revaçta. Misafir odası dekorasyonunda da gerek tekstil ürünlerinde, gerekse mobilyalarda bu iki rengi tercih edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

İşte, misafir odaları için hem yatak odaları hem de oturma odaları:

misafir odaları dekorasyonları

misafir odası dekorasyonu

misafir odası

misafir yatak odası dekorasyonu

misafir oturma odası dekorasyonu

misafir odası dekorasyonları

misafir odası dekorasyonu

misafir odası dekorasyon resimleri

misafir odası örnekleri

misafir odası dekorasyonu nasıl olmalı?

misafir odası tasarımı


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Misafir Odası Dekorasyonu