Alternatif Site Adreslerimiz:

Evi Geniş Gösterme Yolları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Ev dekorasyonu küçük evlerde, büyük evlerde olduğundan daha önemli olabiliyor. Zira yerden tasarruf etmek, küçük ev dekorasyonu için oldukça önemlidir. Salon, mutfak, banyo, balkon ya da yatak odası fark etmez, yerden tasarruf sağlayan, pratik, kullanışlı ve kaliteli ürünlerle, evinizde fazladan yer açabilirsiniz.

ev salon geniş gösterme yolları

Peki, evi geniş gösterme yolları arasında neler var?

Sponsorlu Bağlantılar

İlk olarak mekanınızın kısa mı yoksa dar mı olduğuna karar vermelisiniz. Eğer dar bir mutfağınız varsa, o zaman halıdan, perdeye, mutfak masasından kullanacağınız renklere kadar her detaya önem vermelisiniz. Dar mutfaklarda kullanabileceğiniz en önemli detaylardan biri, duvara monte edilen masalardır. Yerden tasarruf sağlayan duvara monte masalar, evi geniş gösterme yolları arasında yer alıyor. Mutfağın yanı sıra, salonunuzda da olduğundan daha büyük göstermenin birçok farklı yolu var. Küçük bir salonunuz varsa, köşe koltuk takımları çok iyi bir seçenek olacak.

Evi geniş gösterme yolları için özellikle IKEA ve benzeri mağazaları ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Farklı dolap seçenekleri, dolap içi çözümleri ve çok işlevli mobilya ürünleri ile, evinizde kalabalık görünümü ortadan kaldırabilir ya da yerden tasarruf edebilirsiniz. Kendi tarzınızı yansıtacak mobilyaların yanı sıra, evinize uygun bir model tercih etmek de oldukça önemli. Evinizi olduğundan daha geniş göstermenin bir önemli noktası da duvarlar ve halı gibi tekstil ürünlerinde tercih edeceğiniz renklerdir. Açık renkler, yaşadığınız mekanları olduğundan daha ferah ve daha geniş gösterir.

evi geniş gösterme yolları

evi geniş gösterme

ev salon geniş gösterme

ev yatak odası geniş gösterme

yatak odası geniş gösterme yolları

mutfak geniş gösterme

ev çocuk odası geniş gösterme

evin salonunu geniş gösterme

küçük evi geniş gösterme


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Evi Geniş Gösterme Yolları