Alternatif Site Adreslerimiz:

2015 Oturma Odası Tasarımları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Bir ev dekorasyonunda, en az salon dekorasyonu kadar önemli bir alan daha var; oturma odası... Kitap okumak, televizyon izlemek ya da ayaklarınızı uzatıp dinlenmek için kullandığınız oturma odanızın dekorasyonu oldukça önemli. Oturma odaları, genellikle modern dekorasyona sahip odalar oldukları için, modern oturma odası dekorasyonu seçeneğiniz oldukça fazla. 2015 oturma odası tasarımları ve modellerine baktığımızda, birbirinden güzel dekorasyon fikirlerine rastlıyoruz. Hem şık, hem modern hem de konforlu bir oturma odası dekorasyonu yaratmak istiyorsanız, işe mobilya seçimi ile başlayın.

Oturma de oldukça konforlu ve şık bir görünüm yaratan köşe koltuk takımları, 2015 oturma odası tasarımları arasında da yerini alıyor. Oturma odanızda, fazla ve gereksiz eşyalardan kaçının; sadelikten yana olun. Bunun için mobilya seçimi kadar renk seçimi de oldukça önemliodaları genellikle küçük mekanlar oldukları için, bu alanlarda özellikle köşe koltuk kullanımını tavsiye ediyoruz. Hem yerden tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Oturma odalarında, daha soft, göz yormayan renkleri kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

2015 modern oturma odası

Sponsorlu Bağlantılar

2015 oturma odası tasarımları, birbirinden şık renk ve modellere yer veriyor. Oturma odanızda kitaplık bulundurmayı ihmal etmeyin. Duvarları süsleyen raf kitaplıklar da yerden tasarruf etmenizi ve mekanda şık bir görünüm yaratmanızı sağlayacak. Duvarınızı doldurmak için tercihinizi duvar ünitelerinden yana da kullanabilirsiniz. Televizyon raf üniteleri, hem modern hem de şık görüntüleri ile oturma odası dekorasyon modelleri için iyi bir seçenek oluyor.

2015 oturma odası

2015 oturma odası tasarımları

2015 oturma odaları

2015 oturma odası modelleri

2015 oturma odası tasarımı

yeni 2015 oturma odası

2015 küçük oturma odası tasarımı

2015 oturma odası tasarımları

2015 sade oturma odası tasarımları

2015 renkli oturma odası tasarımları

2015 küçük oturma odası tasarımları

2015 kırmızı oturma odası tasarımları


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon 2015 Oturma Odası Tasarımları