Alternatif Site Adreslerimiz:

2012 Modern Ev Dekorasyonu Örnekleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Modayı artık evlerinizde de görebiliyoruz. Son çıkan oturma grupları , aydınlatma modelleri , mutfak dolapları , banyo dolapları , ev aksesuarları ve daha nicesi sizin için önemli.Modern ev dekorasyonu örnekleri ile de son dönemde oldukça fazla karşılaşabilirsiniz.Klasik bir eve sahip olmak istemeyenlerin tercihi modern ev dekorasyonu , evinizin ihtişamını bir kez daha yansıtıyor.

Tasarımsal yönleri ağır basan aksesuarlar , ev gereçleri ile evinizi hiç olmadığı kadar zenginleştirebilirsiniz.Hemde bunu evinizin büyüklüğünü dikkate almadan yapabilirsiniz.Yeni, kullanım alanlarını fazlalaştıran ve bulunduğu alanlarda genişlik sağlayan mobilyalar tercihleriniz arasında...

modern ev dekorasyonu örnekleri

Sponsorlu Bağlantılar

Ev dekorasyonunda modern bir hava yaratmak istiyorsanız , renk seçimine , aydınlatmaya ve uyuma önem vermelisiniz.Evinizin doğru bir şekilde ışık aldığı kanaatine varıp , mobilya seçimini ışığı engellemeyecek şekilde seçebilirsiniz.Modern çizgili  oturma odaları , televizyon sehpaları , halılar , perdeler ve aksesuarlar arasından seçim yaparak ikinci bir adım atabilirsiniz.

Modern ev dekorasyonuna tüm odalarda rastlayabilirsiniz.Çok fazla tercih edilen bu trend : mutfağınızda, salonunuzda , yatak odanızda , banyonuzda , hatta bahçenizde... 

Bir araya getirdiğimiz modern ev dekorasyonu örnekleri sizi bekliyor.Resimleri inceleyebilir , ayrıca hoş bir müzik keyfi ile hazırladığımız kısa videoyu izleyebilirsiniz.

modern ev dekorasyonu örnekleri

modern ev dekorasyonu örnekleri

modern ev dekorasyonu örnekleri

modern ev dekorasyonu örnekleri

Umarım eviniz için kararlar verebilirsiniz.Keyifli seyirler .


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon 2012 Modern Ev Dekorasyonu Örnekleri