Alternatif Site Adreslerimiz:

2015 Ev Dekorasyonları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Ev dekorasyonunda yenilik yaratmak istiyorsanız, yılın dekorasyon trendlerine göz atabilirsiniz. Evinize şık, havalı ve trend bir görünüm kazandırmak istiyorsanız, işe 2015 ev dekorasyonları modellerine göz atarak başlayabilirsiniz. Salon, oturma odası, yatak odası ya da mutfak... Her alanda küçük değişikliklerle büyük farklar yaratabilirsiniz. Bunun için biraz yaratıcı olmanız ve biraz da para harcamanız yeterli. Peki, 2015 ev dekorasyonları arasında neler var?

2015 ev mutfak dekorasyonları

Modern ev dekorasyonlarına baktığımızda, yeni yılda sade ama rahat ve şık bir tarz karşımıza çıkıyor. Bu yıl modern salon dekorasyonu, modern şık tarzı ile göze çarpıyor. Bunun için köşe koltuk takımlarından, vintage aksesuarlardan, vintage mobilyalardan, eğlenceli duvar kağıtlarından ve dekoratif aksesuarlardan yardım alabilirsiniz. Vintage tarzı, sadece moda dünyasının değil, dekorasyon dünyasının da son yıllardaki gözdesi oluyor. 2015 ev dekorasyonları arasında da dikkatimizi çeken vintage mobilya modelleri ve aksesuarlar, zevkli ev sahiplerinin de tercihi oluyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Klasik bir ev dekorasyonu yaratmak istiyorsanız, işe duvarlarınızın rengini değiştirerek başlayan. Duvarlarda saten boya tercih etmeniz, klasik dekorasyonun adeta bir tamamlayıcısı olacak. 2015 ev dekorasyonları modellerine baktığımızda da, duvarlarda saten boyanın tercih edildiğini görüyoruz. Renk konusunda ise mobilyalarınızla uyum yaratabilirsiniz. Ancak böyle bir şart gerekmiyor. Krem rengi klasik koltuklarınızı, haki yeşili duvar boyası ile tamamlamaya ne dersiniz? Böylece kontrast, ama göz alıcı ve şık bir mekan tasarlamış olacaksınız.

2015 ev dekorasyonu

2015 ev dekorasyonları

2015 ev dekorasyonları

2015 yılı ev dekorasyonları

2015 renkli ev dekorasyonları

2015 ev dekorasyon modelleri

2015 modern ev dekorasyonları

2015 sade beyaz ev dekorasyonları

2015 yılına ait ev dekorasyonu

2015 ev mutfaklar

2015 ev dekorasyon


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon 2015 Ev Dekorasyonları