Alternatif Site Adreslerimiz:

2015 Oturma Odası Dekorasyon Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Bazılarımız için salon, yalnızca misafir geldiğinde vakit geçirdiğimiz bir alan olduğundan,böyle durumlarda oturma odası dekorasyonu daha önemli oluyor. Kimi zaman okuma odası, kimi zaman dinlenme ve keyif odası olarak kullandığımız oturma odasının dekorasyonu, belki de evin en önemli dekorasyonlarından biridir. Çünkü oturma odası, ailecek vakit geçireceğiniz bir alan olduğundan, mutlaka ferah bir şekilde dekore edilmiş olmalıdır.

Oturma odanızda, fazla renk karmaşasına yer vermemenizi tavsiye ediyoruz. Soft renkler, oturma odası için daha iyi bir seçim olacaktır. Oturma odanızda aynı zamanda kitaplara yer verecekseniz, o zaman duvara monte edilebilen raflardan faydalanmanızı tavsiye ediyoruz. Böylece ekstra dolap derdinden de kurtulmuş olacaksınız. Ev dekorasyonu için önemli olan oturma odası dekorasyonu, 2015 dekorasyon trendleri ile daha modern bir görünüme kavuşuyor.

Galerimize göz attığınızda, oturma odalarının son yıllarda daha modern ve daha trend bir görünüme kavuştuğunu göreceksiniz. Son yıllarda mavi ve yeşilin tonları oldukça revaçta. Özellikle oturma odası dekorasyonunda, hem koltuklar, hem tv ünitesi, hem de perde ve halılarda bu tarz soft renklere yer verebilirsiniz. 2015 oturma odası dekorasyon modelleri, köşeli takımlara sıkça yer veriyor. Pofuduk kumaşlardan oluşan köşeli takımlar, oturma odası dekorasyonu için oldukça doğru bir seçim olacak. Siz de ev dekorasyonunuzda değişiklik yapmak ve daha ferah bir oturma odası dekore etmek istiyorsanız, galerimize göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

2015 oturma odası dekorasyon modelleri ve örnekleri arasından seçmeler:

2015 oturma odası dekorasyon örnekleri

2015 oturma odası dekorasyonu

2015 oturma odası

2015 oturma odası dekorasyon modelleri

2015 oturma odaları

2015 yılına özel oturma odaları

2015 oturma odası dekorasyonu

2015 oturma odası dekorasyon modelleri

2015 oturma odası tasarım modelleri

2015 oturma odası modelleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon 2015 Oturma Odası Dekorasyon Modelleri