Alternatif Site Adreslerimiz:

Yeni Ev Dekorasyonu Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Ev dekorasyonunuzda değişiklik yapmayı düşünüyorsanız, yeni ev dekorasyonu modelleri galerimize göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Ev dekorasyonuna dair yeni fikirler ve ilginç tasarımların yer aldığı galerimizde, birbirinden güzel modelleri bulabilirsiniz.

yeni ev dekorasyonu

Yıllardır kullandığınız koyu renkler, ev dekorasyonu için artık iç karartıcı kabul ediliyor. Oysa oldukça geniş bir renk skalasından, size uygun, ferah ve iç açıcı renkleri tercih ederek, daha ferah ve daha huzurlu bir ortam yaratmanız mümkün. Zaten yeni ev dekorasyonu modellerine göz attığımızda, canlı ve soft renklerin ön planda olduğunu görebiliyoruz. Özellikle turkuaz rengi, son yıllarda dekorasyon modasının gözdesi oluyor. Ev dekorasyonu deyince, ilk aklımıza gelen salon dekorasyonu oluyor. Daha modern bir tarzın öne çıktığı salon dekorasyonunda, artık büyük mobilyalar, gösterişli tasarımların yerini daha modern mobilyalar alıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Özellikle köşe koltuk takımları, yalnızca dar salonlu evlerde değil, modern bir ev dekore etmek isteyen herkesin tercihi oluyor. Kullanışlı olmasının yanı sıra, oldukça rahat ve trend bir tarzı da olan köşeli takımlar, yerden tasarruf etmek isteyen ailelerin de tercihi oluyor. Yeni ev dekorasyon trendleri ile hayatımıza giren bir diğer trend de stor perdeler oluyor. Klasik perde modellerinin yerini alan stor perdeler, hem salon, oturma odası hem de yatak odaları ve mutfak gibi mekanlarda kullanmak için ideal.

yeni ev dekorasyonu

yeni ev dekorasyonu

yeni ev dekorasyonu modelleri

yeni dekorasyon modelleri

yeni ev yatak odası modelleri

yeni ev mutfak dekorasyonu modelleri

yeni ev salon dekorasyonu modelleri

yeni ev dekorasyonları

yeni dekorasyonlar

yeni evler


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Yeni Ev Dekorasyonu Modelleri