Alternatif Site Adreslerimiz:

Ev Sinema Odaları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Son yıllarda evlerde yeni tasarım ve mekanlar dikkatimizi çekiyor. Kış bahçeleri, spor odaları ya da ev sinema odaları da bunlardan biri… Evinizden çıkmadan sinema keyfi yaşamak için, evinizde bir sinema odası yapabilirsiniz. Misafir odanızın dışında bir odayı da sinema için ayırın. İhtiyacınız olan projeksiyon cihazı, deri koltuklar ve sade bir dekorasyon olacak. Teknoloji her geçen gün gelişirken bu tip mekanlar da evinize yenilik getirmeye devam ediyor. Son dönemde o kadar gelişmiş projeksiyon cihazları çıktı ki, sinemada ne bulursanız evinizde de izleyebilirsiniz.

Haftanın belirli bir günü ailenizle film gecesi belirleyin. Böylece evinizde bulunan sinema odası sayesinde, hem hep birlikte vakit geçirmiş olacak hem de eğlenceli filmleri evinize getirmiş olacaksınız. Ayrıca sadece aileniz değil, arkadaşlarınızı da evinizde sinema keyfi yapmaya davet edebilirsiniz. Cumartesi geceleri bunun için doğru zaman olabilir. Loş ışıklar, eğlenceli filmler, sakin sade bir mekan dekore ederek sinema keyfini ayağınıza getirin. Bu odada sadece film izlemeyin, eğlenceli oyun kutuları ile büyük ekranda dostlarınızla oyun oynamanın keyfini de çıkarabilirsiniz. Kaliteli bir ses sitemine de ihtiyacınız olacağını unutmayın.

ev sinema odaları

Sponsorlu Bağlantılar

Güzel filmlerin keyfi, kaliteli ses sistemi ile çıkar. Ayrıca yaptıracağınız akustik sistemi ile sinema keyfinizi komşularınız yarıda bırakmayacak. Böylece dilediğiniz korku filmini son ses izleyerek, sinema keyfini ve gerçekçiliğini iki katına çıkarabilirsiniz. Ev sinema odaları için tercih edeceğiniz koltuklarda ise şıklıktan önce rahatlık ve konfora önem vermelisiniz. Deri, yumuşak koltuklar bu tip mekanlarda daha çok tercih ediliyor. Siz de yerlere atacağınız yumuşak minderler, deri ve rahat koltuklar ile sinema odasını konforlu ve rahat bir mekan haline getirebilirsiniz.

ev sinema odası

sinema odası dekorasyonu

ev sinema odası dekorasyonu

ev sinema odası tasarımı

sinema odaları

ev sinema odası dizaynı

sinema odaları modelleri

ev sinema odası modelleri

örnek ev sinema odaları


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Ev Sinema Odaları